„Сhodzi lecz… o kasę?”: Dominika Kulczyk ujawnia ważną tajemnicę

Dominika Kulczyk w ramach akcji „My Freedom Day” podzieliła się z fanami swoją definicją wolności. Oczywiście pojawiły się też złośliwości.

Wypowiedź padła w związku z organizowaną co roku akcją CNN „My Freedom Day”. Stacja zachęca wówczas inne media, by dzielono się poglądami na temat tego, co czyni człowieka wolnym.

Do akcji włączyła się też jedna z najbogatszych Polek Dominika Kulczyk.

– Co sprawia, że jestem wolna? Świadomość, że mogę być sobą. Myśleć, mówić, zachowywać się w sposób jaki czuję, który pochodzi z mojego prawdziwego „ja”. To jest dla mnie wolność – mówi Dominika Kulczyk na łódce dryfującej na wodzie.

Oczywiście nie obyło się bez złośliwości. Jeden z profili zasugerował, że nie chodzi o żadne wyższe ideały lecz… o kasę.

– A co sprawia, że wy czujecie są wolni i dlaczego nie są to miliony po ojcu, tylko to co sobie myślicie – napisano na profilu „Zdelegalizować coaching i rozwój osobisty”.

Co sprawia, że jestem wolna? Świadomość, że mogę być sobą, myśleć, mówić, zachowywać się w sposób jaki czuję, który pochodzi z mojego prawdziwego JA. I to jest dla mnie wolność. A co sprawia, że Ty czujesz się wolny? Powiedz to światu dziś w #MyFreedomDay!

Gepostet von Dominika Kulczyk am Donnerstag, 14. März 2019

1

A co sprawia, że wy czujecie są wolni i dlaczego nie są to miliony po ojcu, tylko to co sobie myślicie :V

Gepostet von Zdelegalizować coaching i rozwój osobisty am Donnerstag, 14. März 2019

Share