Do ślubu jednak nie dojdzie :”Co się takiego wydarzyło, że uroczystość musiała zostać odwołana?”

Beata Kozidrak wkrótce miała bawić się podczas wesela swojej córki. Do ślubu jednak nie dojdzie. Zobacz, co się takiego wydarzyło, że uroczystość musiała zostać odwołana.

Beata Kozidrak, to nie tylko wokalistka zespołu Bajm, ale przede wszystkim mama. Jakiś czas temu młodsza córka artystki – Agata zaręczyła się ze swoim długoletnim partnerem Michałem, z którym spotykała się od liceum.

Kiedy wydawać by się mogło, że wokalistka Bajm będzie jej towarzyszyć podczas ślubu i wesela, uroczystość została odwołana, a para postanowiła się rozstać:

Agata i jej narzeczony Michał już od dłuższego czasu nie mogli się dogadać w wielu ważnych kwestiach. Zaczęli mieć inne oczekiwania od życia – zdradziła w Fakcie osoba z otoczenia rodziny.

Chociaż para rozstała się w zgodzie, sytuacja wpłynęła na Beatę, która liczyła na to, że Michał będzie odpowiednim kandydatem do serca jej córki. Piosenkarka w tym trudnym okresie nie zostawiła córki samej, a stara się dawać jej odpowiednie wsparcie:

By wesprzeć Agatę, często jeździ do niej do Lublina i zaprasza ją do swej warszawskiej willi. Nie chce, by była sama – podkreślał informator.

Dodajmy, że Agata jest najmłodszą córką piosenkarki. Ojcem dziewczyny jest Andrzej Pietras, z którym gwiazda niedawno się rozwiodła. Oprócz niej, artystka ma jeszcze córkę Katarzynę.

.

.

Share