Jedna z największych i najbardziej lubianych gwiazd w kraju schudła. Nikt nie spodziewał się tego efektu

Magda Gessler sporo schudła. Gwiazda swoją nową sylwetką pochwaliła się na zdjęciu, które zrobiła… pozując na muszli klozetowej. Jak z dnia na dzień pozbyła się zbędnych kilogramów? Znamy jej sekretną dietę i sposób na szczuplejszy wygląd.

Magda Gessler przez lata wypracowała sobie opinię jednej z największych i najbardziej lubianych gwiazd w kraju. Jej programy oglądają miliony widzów, do restauracji uczęszczają tłumy, a książki i produkty sygnowane jej nazwiskiem rozchodzą się na pniu. Podobnym sukcesem okazało się taneczne wyzwanie, jakie restauratorka kilka dni temu rzuciła znajomym, fanom i gwiazdom.

Magda, dzięki swoim zmysłowym pląsom na domowym parkiecie, zrzuciła kilka kilogramów. Efektem swojej imponującej metamorfozy pochwaliła się w poniedziałek po północy. Na profilu Gessler na Instaramie pojawiło się zdjęcie prosto z łazienki. Kreatorka smaku weszła na sedes, by w pełni zaprezentować swoje nowe kształty:

Taniec …. odejmuje ci wszystkie ciężary … odchudza raduje .. usprawnia .. zobaczcie sami zamiast na wadze … wdrspalam sie na sedes zeby widać było różnice co wy NATO kocham was i polecam .., tańczcie – napisała (zachowujemy pisownię oryginalną).

Pod zdjęciem nie brakowało komentarzy od internautów zachwyconych odchudzoną Magdą Gessler. Pod adresem gwiazdy posypał się grad komplementów:

Niczym Afrodyta na muszli.

Besos dla zjawiskowej Damy na sedesie.

Może czas zacząć tańczyć. Zainspirowała mnie pani, jak chyba każdego dnia.

Gesslerchallenge to najlepszy challenge, jaki się ostatnio wydarzył, besos!

Madziu, teraz to ty czy inna osoba?

Dieta Magdy Gessler. Jak schudła?

Czy Magda Gessler schudła tylko dzięki tańcowi? Jakiś czas temu media obiegły plotki o nowej diecie restauratorki, którą stworzyła sama.

W kwestii żywienia nikomu nie ufa tak, jak sobie samej. Magda doskonale zna swoje potrzeby i wie, z czego powinna zrezygnować, a co jej sprzyja. Dzięki temu mogła samodzielnie podjąć decyzję o tym, co znalazło w jej diecie:

Jadłospis dla mnie nie został skrupulatnie ułożony przez nikogo, bo ja sama świetnie znam się na dietach. Nikt też nie wie lepiej, co mi szkodzi, a co powinnam jeść. Kieruję się intuicją, ale przede wszystkim wiedzą. Kto ma ją mieć, jeśli nie ja.

Moje nowe nawyki polegają na tym, że nie jem już chleba. Jem za to bardzo dużo pomidorów oraz owoców, szczególnie grejpfrutów – powiedziała w rozmowie z “Vivą!”.

Magda zaapelowała także do swoich fanów, by z rozsądkiem podeszli do jej diety, bowiem ta została dobrana tylko i wyłącznie z myślą o niej samej:

Pamiętajmy o tym, że często rzeczy, które wydają się nam zdrowe często są bardzo niedobre dla naszego organizmu. Np. sushi. Proszę się zastanowić, ile surowa ryba ze złego źródła potrafi mieć różnego rodzaju robaków. To jest już absolutna epidemia, jeśli chodzi, na przykład, o obecność w rybim mięsie nicieni.

Magda zwraca uwagę na sprawdzanie źródła pochodzenia spożywanych produktów. Prowadząca Kuchenne rewolucje twierdzi, że trzeba wybierać zaufane lokale, a jeśli odwiedzamy nowe miejsca, należy sugerować się liczbą gości odwiedzających knajpę – im więcej, tym lepiej.

.

.

.

Share