Polski gwiazdor zawstydził Kubę Wojewódzkiego! Komu udała się taka sztuka?

Król TVN-u nie pierwszy raz zalicza potężną wpadkę podczas emisji swojego kultowego talk-show. Tym razem kontrowersyjnego dziennikarza w zakłopotanie wpędził odnoszący coraz większe sukcesy w Hollywood Rafał Zawierucha. Wojewódzki rzucił niezręczną uwagę w stronę aktora, a ten odwdzięczył mu się w spektakularnym stylu! Czy Kubie zrobiło się głupio?

Rafał Zawierucha kolejny raz w ciągu ostatnich miesięcy usiadł na kanapie emitowanego od wielu lat programu Kuby Wojewódzkiego.

Aktor, którego popularność w Polsce i za Oceanem stale rośnie zdradził kulisy pracy na planie najnowszego filmu Quentina Tarantino „Pewnego razu… w Hollywood”.

Kuba, znany z bezkompromisowych zachowań, które często ocierają się o żenadę zwrócił uwagę na interesujący fakt z życia prywatnego wschodzącej gwiazdy kina. Nieoczekiwanie, zaliczył przy tym potężną wpadkę.

Gdy rok temu Rafał Zawierucha był gościem show Kuby Wojewódzkiego jego kariera dopiero nabierała tempa. Wcielający się w Romana Polańskiego w najnowszym filmie Quentina Tarantino aktor dziś może pochwalić się kolejnymi propozycjami filmowymi.

Podczas kolejnej wizyty postanowił zdradził nieznane dotąd szczegóły pracy na planie filmu i międzynarodowej przygody, której był częścią.

Zawierucha przyznał, że jednym z jego zadań była ciężka praca nad amerykańskim akcentem.

„Razem z moim nauczycielem od akcentu analizowaliśmy zdania Polańskiego z jego wywiadów, żebym mógł powiedzieć swoją kwestię prawidłowo” – przekonywał w programie.

Kontrowersyjny dziennikarz szybko zboczył z tematu i zaczął wypytywać aktora o życie prywatne. Nie jest tajemnicą, że rodzina aktora jest bardzo liczna.

„Doliczyłem się, że masz 23 rodzeństwa. Szacun dla taty” – rzucił prowadzący.

Kuba najwyraźniej nie przygotował się do spotkania, gdyż umknął mu „drobny” szczegół. Z wyjaśnieniem szybko pospieszył aktor, czym zawstydził wyraźnie skonsternowanego dziennikarza.

„Muszę cię zmartwić, niektórzy są adoptowani. To jest moje rodzeństwo, bo moi rodzice w Kielcach założyli rodzinny dom dziecka” – aktor dosłownie zgasił prowadzącego.

To nie pierwszy raz kontrowersja w wykonaniu Wojewódzkiego w ostatnim czasie. W poprzednim odcinku Łukasz Simlat miał zamiar opuścić studiu po dość niezręcznym pytaniu prowadzącego.

https://www.instagram.com/p/B4W7PU7BJep/?utm_source=ig_web_copy_link

Wdowa po producencie filmowym obiecała mężowi, że będzie kontynuować jego dzieło. Tak go wspiera! AGNIESZKA WOŹNIAK-STAREK POJAWIŁA SIĘ NA OSTATNIEJ PREMIERZE FILMU JEJ PARTNERA

Młoda żona byłego trenera skoczków przez lata ukrywała pewną informację! O co chodzi dowiesz się z: JAKĄ TAJEMNICĘ SKRYWAŁA IZABELA PODOLEC- TAJNER, ZWIĄZANA ZE ZNANYM TRENEREM APOLONIUSZEM?

JZ

Share