Ojciec postanowił wejść do pokoju swojej córki w bardzo niecodziennej stylizacji. Dziewczyna nie mogła w to uwierzyć

Ojciec postanowił wejść do pokoju swojej córki w bardzo niecodziennej stylizacji. Kiedy dziewczyna go zobaczyła, dosłownie nie mogła w to uwierzyć.

Fakt, iż ojcowie mają różne pomysły, jest powszechnie znany. Jednakże pomysłowość tego mężczyzny rozbawiła wszystkich do łez. Kiedy filmik pojawił się w sieci, natychmiast stał się prawdziwym hitem. I nic dziwnego!

Rodzicielstwo bywa naprawdę trudne… Świetnym dowodem na to jest bohater naszego artykułu oraz prawdziwa gwiazda Internetu -Jason Hilley. Ojciec zasłynął przede wszystkim za sprawą swojego niekonwencjonalnego podejścia do wychowywania dzieci! Okazuje się, że w tym przypadku uzupełnione Prawo Murphy’ego: Jeśli coś jest głupie, ale działa, to nie jest głupie- sprawdza się na medal!

Ojciec zaskoczył swoim strojem
Jason Hilley z Orlando na Florydzie od samego początku nie popierał stylu ubierania swojej nastoletniej córki. Jednak jej ostatni zakup zupełnie wyprowadził go z równowagi.

Zdaniem mężczyzny, szorty, które nabyła dziewczyna, pozostawiają naprawdę wiele do życzenia. Może nie tyle sam krój ile długość. A raczej jej brak…

Kendall zupełnie nie rozumiała, o co chodzi jej ojcu. Przecież to najmodniejszy model w tym sezonie. Były warte każdej wydanej na nie złotówki.

Mężczyzna odnalazł swój własny sposób na wychowywanie dzieci!
Zdesperowany ojciec zupełnie nie wiedząc, jak ma dotrzeć do swojej córki, wpadł na pewien pomysł. Może on się wydawać absurdalny, ale taka sytuacja naprawdę miała miejsce.

Warto też dodać, że ojciec dzieci słynie ze swojego nietypowego poczucia humoru. Tym razem jednak przeszedł samego siebie.

Zastanawiacie się, co takiego zrobił mężczyzna? By dosadnie zaprezentować córce, co mu nie odpowiada w spodenkach postanowił…włożyć je na siebie. Mężczyzna ponętnie poruszał przy tym biodrami, imitując chód córki.

Sytuacja rozbawiła wszystkich do łez!
Kiedy Kendall zobaczyła swojego ojca w takiej stylizacji nie mogla powstrzymać śmiechu. Na taki pomysł mógł wpaść tylko i wyłącznie jej ukochany tatulek.

Brat Kendall również nie ukrywał swojego rozbawiania. A mama? Robiła wszystko, aby jako jedyna zachować resztki powagi. To jednak okazało się zbyt silne.

Filmik od momentu, gdy trafił do sieci, został obejrzany przez 38 milionów osób!

.

.

Share