Alicja Bachleda-Curuś znajduje się obecnie w żałobie

Alicja Bachleda-Curuś przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych bardzo smutne wiadomości. Aktorka wyjawiła, że jest obecnie pogrążona w żałobie.

.

Alicja Bachleda-Curuś przekazała bardzo przykre informacje dotyczące swojego życia prywatnego. Z jej wpisu, który pojawił się w mediach społecznościowych, wynika, że celebrytka boryka się ze stratą ważnej osoby i znajduje się obecnie w żałobie.

Alicja Bachleda-Curuś wyraziła swój żal po śmierci ważnej postaci

Alicja Bachleda-Curuś mieszka w Los Angeles i stara się osiągnąć sukces aktorski właśnie w Stanach Zjednoczonych. Podczas swojej kariery wielokrotnie udawało jej się współpracować ze znanymi osobistościami z branży filmowej.

Ostatnio powiadomiła swoich fanów o tym, że jest pogrążona w żałobie. Jej stan związany jest ze śmiercią gwiazdora Hollywood, który był ważną postacią dla polskiej aktorki. Celebrytka wyraziła ogromny żal związany ze śmiercią Roberta Forstera.

Wzruszający hołd dla legendy kina

Alicja Bachleda-Curuś robiąc zagraniczną karierę miała szansę na podpatrywanie pracy wielkich amerykańskich twórców kina. Aktorka we wzruszający sposób wspomina swoje spotkanie z wybitnym aktorem, Robertem Forsterem, który zmarł 11 października.

– Niedawno miałam przyjemność i zaszczyt pracować z Robertem Forsterem. Czuję się jeszcze bardziej wdzięczny, że go spotkałam. Był najmilszym i najłagodniejszym człowiekiem.

Pamiętam nasze rozmowy na temat sztuki i historii. Okazywał ciekawość w sprawach Polski i jej historii, dzieliliśmy się wieloma opowieściami przy porannej kawie.

Pozostawił nie tylko ogromne dziedzictwo artystyczne, ale także wspomnienie łagodności. RIP – napisała na swoim oficjalnym koncie na Instagramie aktorka.

Do wpisu dołączyła również pamiątkowe zdjęcie, które zrobiła sobie w towarzystwie Forstera. Gwiazdor znany jest głównie z brawurowych ról teatralnych.

Jeżeli chodzi o dorobek filmowy, to najbardziej znany jest z roli w produkcji Quentina Tarantino zatytułowanej „Jackie Brown”, za którą otrzymał nominację do Oscara w kategorii najlepszy aktor drugoplanowy. Alicja Bachleda-Curuś odczuwa wielki smutek związany z odejściem swojego idola.

.

Źródło:pikio.pl

Share