Córka Anny Przybylskiej pochwaliła się wyjazdem do Krakowa. Znany tata spędził z nią weekend!

Wdowiec po zmarłej kilka lat temu Annie Przybylskiej – mimo przeciwności losu – troskliwie opiekuje się trójką swoich dzieci. Jarosław Bieniuk po ostatnich zawirowaniach związanych z aresztowaniem postanowił zabrać córkę i synów na kilka dni do Krakowa i okolic. Fotografie z rodzinnego wypadu do Małopolski trafiły na Instagram córki piłkarza, Oliwii.

Choć nikt nie podejrzewał, że po śmierci Anny Przybylskiej Jarosław Bieniuk poradzi sobie z wychowaniem trojga ich wspólnych dzieci to były piłkarz wzorowo wywiązuje się z rodzicielskim obowiązków i poświęca pociechom każdą wolną chwilę.

Długi listopadowy weekend były gracz Widzewa Łódź i Lechii Gdańsk spędził z 17-letnią córką Oliwią i synami, 13-letnim Szymonem i 8-letnim Jasiem w Małopolsce. Sympatyczna rodzinka odwiedziła Kraków i wybrała się również do Kopalni Soli w Wieliczce.

.

Zdjęcia z rodzinnego wypadu na południe Polski znalazły się w na profilu Oliwki na Instagramie.

Nastolatka stara się dzielić z obserwatorami prywatnymi chwilami z rodzeństwem i tatą w mediach społecznościowym.

Dorastającą córkę Bieniuka obserwuje na Instagramie ponad 100 tys. użytkowników

Jakiś czas temu, polskie media plotkarskie obiegła wieść, że prawie pełnoletnia córka Anny Przybylskiej chce pójść w ślady zmarłej mamy. Jej plany są konkretne – idąc do liceum wybrała klasę o profilu aktorskim, a konkretniej teatralno-filmowym.

Nie jest również przypadkiem, że nastolatka postanowiła uczyć się w tej samej szkole, którą ukończyła zmarła mama. Na przeszkodzie aspirującej aktorki stanął jednak ojciec nastolatki, który ma wobec swojej najstarszej pociechy kompletnie inne plany.

.

Jarosław Bieniuk twardo wychowuje swoje dzieci. Szkoła jest najważniejsza

Choć Oliwia otrzymała już kilka propozycji ról to ojciec jest nieugięty w swojej decyzji i konsekwentnie je odrzuca.

Córka piłkarza ma najpierw skończyć szkołę i zdać maturę, a jeśli później będzie chciała wejść do branży filmowej to będzie jej własna decyzja.

View this post on Instagram

🎃

A post shared by 𝕺𝖑𝖎𝖜𝖎𝖆🥵 (@oliwia.bieniuk) on

Młoda żona byłego trenera skoczków przez lata ukrywała pewną informację! O co chodzi dowiesz się z: JAKĄ TAJEMNICĘ SKRYWAŁA IZABELA PODOLEC- TAJNER, ZWIĄZANA ZE ZNANYM TRENEREM APOLONIUSZEM?

Brytyjska księżniczka to wyjątkowo słodkie dziecko. Jest podobna jak dwie krople wody do innego członka rodziny królewskiej! UDERZAJĄCE PODOBIEŃSTWO! KSIĘŻNICZKA CHARLOTTE WYGLĄDA TAK SAMO JAK BRATANICA KSIĘŻNEJ DIANY!

JZ

Share