Ten znak zodiaku ma wiele pięknych i wartościowych cech. Sprawdźcie, czy masz w pobliżu taką osobę?

Osoby urodzone pomiędzy 21.czerwca a 22.lipca mogą się uważać za prawdziwych szczęściarzy, podobnie jak ci, którzy przyjaźnią się z Rakiem.

Ten znak zodiaku ma wiele pięknych i wartościowych cech. Sprawdźcie, czy wiecie wszystko o zodiakalnym Raku!

Rak jest czwartym znakiem zodiaku, o którym mówi się, że chociaż ochrania go twarda skorupa, w środku jest delikatny i łatwo go zranić.

To pierwszy znak żywiołu wody – jest silnie powiązany z uczuciami. Raki są bardzo przywiązane do życia rodzinnego, trudno im zrywać kontakty i przeszłość wiele dla nich znaczy.

.

Rak jako jeden z nielicznych znaków potrafi słuchać! Jest bardzo wrażliwy i empatyczny, wysłucha z uwagą każdego słowa i przejmie się problemami innych.

.

Poza tym zodiakalne Raki są bardzo lojalne w stosunku do swoich przyjaciół i rodziny! Rak na pewno nie odwoła randki na ostatnią chwilę i nie zawiedzie, jeśli obiecał pomóc przy organizacji urodzinowej imprezy. Ten znak to po prostu pewniak! I na tym nie koniec jego zalet…

.

Niektórym może to nieco przeszkadzać, ale zodiakalne Raki otwarcie mówią o tym, co czują i jak się czują, ale przy tym nie narzekają. Jeśli tylko nauczymy się akceptować szczerość Raka, na pewno nie spędzimy z nim ani jednego nudnego dnia!

.

Co ciekawe, chociaż z natury są przebojowe i szukają przygód, swoich bliskich chronią przed podejmowaniem złych decyzji. Przy Raku nigdy nie powiesz, że nie powinno się było czegoś zrobić… On po prostu nie dopuści do tego, by podjąć lekkomyślną decyzję.

.

Skoro Raki są bardzo emocjonalne, chyba nie dziwi fakt, że kochają doznania zmysłowe. Dla nich te dwie sfery są silnie powiązane. Jeśli pokochacie Raka, możecie mieć pewność, że nie tylko będzie mówił, jak bardzo kocha, ale i namiętnie zamieni słowa w czyny.

.

Kreatywność to drugie imię zodiakalnego Raka! Często osoby urodzone w tym znaku przejawiają talenty artystyczne i, co ciekawe, wydobywają kreatywne pomysły z innych osób!

.

Raki są dość specyficzne… Są niezależne i silne, nigdy nie pozwolą na to, by stać się zależnymi od kogoś (w tym emocjonalnie), ale naprawdę doceniają towarzystwo bliskich im osób! Więzi łączące Raka z rodziną i przyjaciółmi są praktycznie nierozerwalne, ale trzeba zaakceptować fakt, że Rak czasem musi pobyć sam.

.

Rak nigdy nie opuści swojej rodziny… na długo. Nie zmienia to jednak faktu, że kocha podróże i szalone pomysły i jeśli tylko ktoś zaproponuje mu spontaniczny wyjazd, chętnie się zgodzi!

.

Raki bardzo przejmują się bliskimi im ludźmi. Jeśli macie problem, to pewne, że Rak będzie go przeżywał na równi z Wami! Poza tym ten znak reprezentuje uczucia macierzyńskie, a co za tym idzie opiekuńczość i troskę.

.

Raki boją się, że ktoś będzie je kontrolował, dlatego ich pary nie mają łatwo, ale… tylko na początku. Trudno jest zdobyć zaufanie Raka, bo jest bardzo wrażliwy i boi się zranienia – otacza się ochronną „skorupą”. Jeśli jednak uda Wam się zbliżyć do niego, nigdy Was nie opuści! Zyskacie najwierniejszego przyjaciela.

.

To prawdziwi marzyciele! Wpływ na to ma ich wrażliwość oraz kreatywność. Zdarza im się nawet idealizować np. miłość ich życia.

.

Są naprawdę dobrzy w rozwiązywaniu problemów, i to nie tylko swoich! Raki to zazwyczaj osoby bezstronne. Jeśli pojawia się konflikt, realnie ocenią sytuację. Same z siebie potrafią też przyznać się do błędu.

.

No i są bardzo odważne, szczególnie jeśli chodzi o bronienie kogoś, na kim im zależy! Rak nie przejmie się specjalnie tym, że ktoś próbuje go zaczepić, ale niech tylko krzywo spojrzy na kogoś mu bliskiego!

.

Mówi się, że Rak to jeden z najbardziej wrażliwych znaków zodiaku, zatem to normalne, że we wszystko, co robi, wkłada serce i pasję! Poza tym Raki nie boją się zaufać swojej intuicji.

.

Chociaż Rak chroni swoje prawdziwe „ja”, jego empatia zyskuje mu wielu przyjaciół! Rak sprawi, że każdy w jego towarzystwie poczuje się bezpieczny, zrelaksowany i wysłuchany.

Za sprawą świetnej intuicji Rak raz dwa wyłapuje stany emocjonalne swoich rozmówców i wie, jak pomóc! Posiadanie prazy sobie zodiakalnego Raka to prawdziwy powód do radości 🙂

.

Udostępniajcie wszystkim spod znaku Raka 🙂

Share