Agnieszka Kaczorowska nie zamierza ukrywać szczęścia przed światem. I tu pojawiają się chmury

Agnieszka Kaczorowska niedawno została mamą ślicznej dziewczynki. Zdjęciami maleństwa natychmiast zalała swój Instagram. Widać, że nie zamierza ukrywać szczęścia przed światem. I tu pojawiają się chmury. Komuś było to nie w smak, pojawiły się groźby w stosunku do córeczki aktorki. Zobaczcie.

Agnieszka Kaczorowska po kilku nieudanych związkach, w końcu spełniła swoje marzenie. We wrześniu ubiegłego roku stanęła na ślubnym kobiercu i wyszła za swojego ukochanego Macieja Pelę. 26 lipca na świat przyszło ich pierwsze dziecko.

Aktorka urodziła córkę, której imię na razie owiane jest tajemnicą. Gwiazda cały przebieg swojej ciąży skrupulatnie relacjonowała na Instagramie. Nie inaczej jest po przyjściu dziewczynki na świat.

Jej profil na Instagramie, to jedna wielka reklama produktów dla kobiet w ciąży i dla niemowląt. Do tego doszedł kanał na YouTubie o rodzicielstwie, gdzie pojawiały się wywiady z ekspertami. Aktorka pojawiła się też w telewizji śniadaniowej.

Jasnym jest, że Kaczorowska nie zamierza trzymać dziecka w ukryciu. Niestety, ma to swoje konsekwencje. Komuś jest to jednak mocno nie w smak, jak aktorka epatuje swoim szczęściem. Na jej Instagramie pojawiły się niewybredne komentarze, groźby w stosunku do córeczki gwiazdy.

Twój bachor martwy, jak nie zdradzisz imienia – napisała, między innymi, osoba z fake’owego konta.

Agnieszka Kaczorowska upubliczniła groźby na swoim Instastory, poprosiła też swoich fanów o pomoc, w identyfikacji trolla.

Bardzo was proszę o zgłaszanie profilu. To ostatnio nagminne i jesteśmy przekonani, że to jedna i ta sama osoba zakładająca różne profile, dlatego idziemy na policję – napisała.

Przyłączamy się do apelu Kaczorowskiej, mówimy stanowcze nie hejtowi w sieci. Zgłaszajcie wszelkie formy przemocy w internecie, nie przyglądajcie się biernie mowie nienawiści. Anonimowi przestępcy, nie mogą czuć się bezkarni.

.

.

.

.

.

Share