Agnieszka Woźniak-Starak odpowiedziała fance. Przeżywa teraz bardzo trudny czas

Agnieszka Woźniak-Starak przeżywa teraz bardzo trudny czas. Miesiąc temu tragicznie zginął jej mąż Piotr Woźniak-Starak, a teraz sama próbuje powoli wracać do rzeczywistości. Prezenterka pierwszy raz od śmierci ukochanego prezmówiła publicznie na Instagramie. Jedna z fanek opisała w komentarzu swoją historię, czym wszystkich poruszyła. Dziennikarka jej odpisała.

Piotr Woźniak-Starak zginął 18 sierpnia br. na jeziorze Kisajno. Do śmierci producenta doszło poprzez wypadek, jakiego doznał, płynąc motorówką. Od tamtego czasu życie jego żony legło w gruzach. Pogrążona w żałobie Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnowała z pracy i próbuje oswoić się z tragiczną sytuacją, jaka ją spotkała. Gwiazda po raz pierwszy zamieściła post na Instagramie i odpowiedziała jednej z internautek.

Agnieszka Woźniak-Starak odpowiedziała fance

Agnieszka Woźniak-Starak miesiąc temu straciła męża. Piotr Woźniak-Starak zginął na jeziorze Kisajno, w wyniku nieszczęśliwego wypadku na motorówce. Jego ciało odnaleziono dopiero piątego dnia poszukiwań, a pogrzeb odbył się 26 sierpnia pod Warszawą.

Od tragicznej śmierci męża Agnieszka Woźniak-Starak nie pojawiła się ani razu publicznie. Niemałym przełomem było zdjęcie, jakie opublikowała kilka dni temu na Instagramie. Prezenterka zamieściła zdjęcie magnolii, a w obszernym opisie wyraziła swoją wdzięczność za wsparcie, jakie otrzymała od najbliższych. Zdjęcie było szeroko komentowane, jednak wśród komentarzy jeden wyróżniał się na tyle, że zwrócił uwagę samej Agnieszki.

.

– 2 lata temu przeżyłam podobną historię. Mój ukochany mąż zginął. Świat dla mnie nie istniał. Zostałam z 2 dzieci sama. Owszem rodzina była blisko. Każdy mówi, że czas leczy rany, ale chyba nie dla mnie. Bo cholernie boli. Od samego początku wspierałam Panią i mam nadzieję, że zaświeci jeszcze słońce dla Pani, jak i dla mnie – napisała jedna z fanek.

Najwyraźniej historia internautki wzruszyła również dziennikarkę, która w krótki, a zarazem poruszający sposób jej odpowiedziała.

– Też mam taką nadzieję, dla nas obu – napisała dziennikarka.

.

Kiedy Agnieszka Woźnia-Starak pokaże się publicznie?

Agnieszka Woźniak-Starak pokaże się publicznie już w najbliższy piątek, podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Magazyn Flesz poinformował, że prezenterka zapowiedziała swoją obecność podczas premiery filmu, który przed śmiercią zdążył wyprodukować jej mąż. Agnieszka Woźniak-Starak pojawi się w towarzystwie rodziców zmarłego producenta. W ten sposób chce oddać mu hołd, poza tym doskonale wie, jak film Ukryta gra, był dla niego ważny.

.

źródło: lelum.pl

Share