Agnieszka wreszcie zdradziła imię córki. Niektórzy zdziwili się!

Agnieszka, choć nie upublicznia wizerunku swojego dziecka, regularnie pokazuje zdjęcia ze swoją córeczką. Nic dziwnego, że fani aktorki chcieliby poznać jak najwięcej szczegółów dotyczących maleństwa, w tym oczywiście imię. Ku ich uciesze, tancerka wreszcie je zdradziła.

Agnieszka wreszcie zdradziła imię córki

Agnieszka kazała czekać swoim obserwatorom aż dwa tygodnie. Dokładnie tyle minęło od porodu i dopiero teraz internauci poznali imię pierwszego dziecka swojej ulubienicy. Napięcie było dość spore, a fani celebrytki już nie mogli się doczekać.

Niektórzy zdziwili się, gdy Kaczorowska pokusiła się o naprawdę obszerny wpis i to wcale nie w całości poświęcony imieniu córki. Tancerka miała coś ważnego do przekazania swoim fanom.

Na Instagramie celebrytki pojawiło się urocze zdjęcie, do którego pozowała razem z pierworodną. Gwiazda zamieściła również wiele słów od siebie, nawiązując do prywatności dziewczynki i komentarzy, które nieustannie otrzymuje.

Dopiero na samym końcu pojawiła się informacja, na którą wszyscy czekali. Kaczorowska wreszcie zdradziła, że jej pierwsza, długo wyczekiwana córka ma na imię Emilia. Zdradziła przy tym, że wraz z mężem do swojej pociechy zwracają się Emi.

Apel aktorki

Agnieszka, choć nie stroni od zdjęć z maleństwem, nie upublicznia jego wizerunku, chroniąc tym samym prywatność rodziny.

Mimo to, aktorka regularnie otrzymuje od fanów zapytania, kiedy pokaże twarz córeczki. Kaczorowska postanowiła stanowczo zareagować na dociekliwość internautów, co zrobiła za pomocą obszernego wpisu.

.

Źródło: instagram

Share