Aktorka podzieliła się swoim szczęściem! Wyglądała jak księżniczka

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub. Dzisiaj, na Instagramie aktorka podzieliła się swoim szczęściem! Wyglądała jak księżniczka. Zobaczcie, mamy zdjęcia.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona stanęli na ślubnym kobiercu. To już potwierdzona informacja. Aktorka oraz siatkarz są małżeństwem. Dziewczyna pochwaliła się zdjęciem na Instagramie. Nie zabrakło, charakterystycznego dla pary poczucia humoru.

Taki wtorek #żona – taki skromny wpis umieściła przy fotografii.

Andrzej Wrona, na swoim Instagramie, pod takim samym zdjęciem napisał:

Moja żona, Zofia #wtorek

Oczywiście od razu posypały się gratulacje ze strony fanów i przyjaciół. Zborowska i Wrona zrobili wszystkim nie lada niespodziankę!

Superowo! Gratulacje kochani!

Jupii! Gratulacje!

Wszystkiego najlepszego!

Życzenia złożyli, m.in. Anna Dereszowska, Marina, Patrycja Kazadi, Katarzyna Zielińska, Anna Lewandowska i wiele innych gwiazd polskiego show biznesu.

Okazuje się,że niedawny zagraniczny wyjazd Zofii wraz z przyjaciółkami okazał się jej kilkudniową imprezą panieńską.

Ostatnim, przed ślubem wypadem, jak nie- żona. Ciekawi jesteśmy, jak świętował ostatnie chwile wolności Andrzej Wrona?

Jak wyglądała panna młoda?

Zosia Zborowska postawiła na klasyczną, piękną suknię ślubną z koronkowymi rękawami, która została zaprojektowana przez Łukasza Jemioła.

Założyła też prosty welon. Wyglądała szykownie i elegancko w prostym kroju i tradycyjnej bieli! Do tego rozpuszczone, romantycznie pofalowane włosy i delikatna biżuteria. Aktorka wyglądała przepięknie, jak księżniczka.

Parze młodej życzymy wielu lat w szczęściu i miłości.

.

.

.

.

.

Share