Ma być już tylko gorzej. Wizja siostry Łucji właśnie się spełnia

Objawienia fatimskie miały miejsce ponad 100 lat temu, ale do dziś rozbudzają wyobraźnię milionów ludzi. Matka Boża miała przekazać trójce portugalskich dzieci szczegółową przepowiednię na temat dalszych losów świata.

Jedną z nich była Łucja dos Santos, która w późniejszym okresie miewała regularne wizje dotyczące przyszłości.

Jedna z nich dotyczy wybuchu kolejnego konfliktu o międzynarodowym zasięgu. Najprawdopodobniej chodzi o III wojnę światową.

Natężenie walk i okrucieństwa będą straszliwe. Chińczycy będą naśladować postępowanie Japończyków podczas drugiej wojny światowej: zaskoczenie, szybkość i terror.

Zwycięstwa Chin przerażą Stany Zjednoczone. Chiny rzu­cą bomby jądrowe na zakłady zbrojeniowe i ośrodki doświad­czalne broni atomowej w Rosji

– przekonywała zakonnica.

Od pewnego czasu panuje powszechne przekonanie, że wybuch wojny to tylko kwestia czasu. Niektórzy twierdzą, że wizja Łucji spełnia się na naszych oczach.

Do bardzo nietypowej sytuacji doszło 2 czerwca. Zdaniem internautów, nad Chinami widać było bardzo jaskrawo święcącą smugę, które może oznaczać, że na niebie pojawiło się UFO.

Sensacyjne doniesienia szybko zdementowała Chińska Agencja ds. Bezpieczeństwa na Morzu, która poinformowała, że armia prowadzi specjalne ćwiczenia w rejonie Zatoki Perskiej. Charakter manewrów nie został jednak ujawniony, co po raz kolejny podsyciło plotki o tym, że wkrótce może wybuchnąć III wojna światowa

– analizuje se.pl.

Sytuacji nie poprawiają napięte stosunki między Stanami Zjednoczonymi a Rosją oraz wciąż bardzo trudna sytuacja na Bliskim Wschodzie.

Nic więc dziwnego, że tego typu teorie spiskowe padają na podatny grunt. Wizja jest dość szczegółowa, a jej kolejne elementy wydarzają się na naszych oczach. Nastrojów nie poprawi też na pewno najnowsza przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego.

Uderzenie na Iran to nie są przelewki. To już nie będzie tak jak stało się z Irakiem – kilka dni i po Iraku. Iran jest przygotowany na taką ewentualność, do wojny lub do odwetu. Sytuacja jest bardzo niebezpieczna. Iran będzie zaatakowany z dwóch stron naraz.

Wstaniemy rano i dowiemy się, że Iran został zaatakowany. Pierwsze naloty na Iran będą trwały 3 dni i co zaskakujące Iran nie będzie na początku robił odwetu. Nastąpi odwet, ale nie bezpośrednio po ataku, ale będzie to odwet piorunujący.

Jeżeli dojdzie do ataku na Iran, Polska się bardzo w ten atak zaangażuje. Jest to błąd Polski, ponieważ Polska jako sojusznik w mojej ocenie niewiele znaczy dla USA, jest jak mięso armatnie. Jesteśmy dobrym biznesem dla USA

– ujawnił niedawno w czasie relacji na YouTube polski jasnowidz.

Share