To było ich pierwsze spotkanie!Oa mogła usłyszeć bicie serca swojego synka

Panna młoda w trakcie najważniejszego dnia w swoim życiu dosłownie zamarła! Gdy jej siostra niespodziewanie przerwała ceremonię, zupełnie nie wiedziała, co ma o tym myśleć. Była zdezorientowana i zakłopotana. Powód, który podała, sprawił, że kobieta zamarła. Co tak naprawdę wydarzyło się w dniu zaślubin?

Ślub to najpiękniejszy dzień w życiu każdej kobiety – nie sposób nie zgodzić się z tym stwierdzeniem. Robimy wszystko, tak by był on wyjątkowy i niepowtarzalny. Nawet po wielu latach chętnie wracamy pamięcią do tego wydarzenia.

Tak też bez wątpienia będzie w przypadku bohaterki naszego artykułu. Siostra sprawiła jej niespodziankę, o której nigdy nie zapomni!

Panna młoda zamarła, kiedy jej siostra niespodziewanie przerwała ceremonię

Dean i Monica Berckenhoff swoje zaślubiny planowali już od dawna. Nasza para młoda zdecydowała się na skromny ślub cywilny. W momencie, kiedy urzędnik zapytał, czy ktoś ze zgromadzonych gości ma coś przeciwko zawarciu związku małżeńskiego, niespodziewanie odezwała się… siostra Panny Młodej: Ja mam! – wykrzyknęła. Te dwa słowa sprawiły, że na sali zapadła głucha cisza.

Na ich ślubie pojawił się niespodziewany gość

Musicie wiedzieć, że Dean i Monica byli rodzicami. Ich synek miał na imię Colton. Niestety w 2012 roku, niespodziewanie zmarł, mając zaledwie 11 lat. Po śmierci chłopca Dean i Monica zdecydowali się, że oddadzą jego narządy do przeszczepu. Jednak siostra Panny Młodej sprawiła, że duch ich ukochanej pociechy był z nimi w tym szczególnym dniu.

Niespodzianka sprawiła, że kobieta zalała się łzami

Na sali niespodziewanie zjawił się gość. Okazało się, że był nim Travis Stufflebean, który w trakcie transplantacji otrzymał serce ich syna, które uratowało mu życie.

Siostra Panny Młodej, Amanda postanowiła go odnaleźć i zaprosić na ceremonię. Do tej pory nigdy się nie spotkali!

Travis raz z lekarzem pozwolili wysłuchać kobiecie bicia jego serca. Czuła się tak, jakby dziecko było razem z nimi! Monica nie mogła w to uwierzyć. Zaczęła płakać i czule tulić na pozór obcego mężczyznę.

.

.

Share