„Chyba zesłały ją anioły”: Grażyna Torbicka pochwaliła się mamą

Grażyna Torbicka wszystkim kojarzy się z niezwykłą elegancją, piękną sylwetką i wysoką kulturą. Prezenterka teraz pochwaliła się fanom swoją mamą.

Widać, że to właśnie po niej odziedziczyła te wszystkie atuty. Kobieta ma ponad 80 lat, a nadal prezentuje się fenomenalnie.

Grażyna Torbicka jest postacią, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Słynie z ogromnej klasy, wyczucia stylu i elokwencji.

Traktowana jest przez wielu jako wzór idealnej prezenterki telewizyjnej. Ostatnio opublikowała zdjęcie ze swoją mamą. Kobieta, mimo że ma ponad 80 lat, wygląda jak prawdziwa petarda, którą zesłały anioły.

Grażyna Torbicka pochwaliła się mamą

Grażyna Torbicka nie jest osobą, która często korzysta z mediów społecznościowych. Raczej oszczędnie dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym, tym razem jednak zrobiła wyjątek i zamieściła w Internecie zdjęcie ze swoją mamą.

Krystyna Loska jest równie rozpoznawalną osobistością polskiej telewizji. Kobieta ma ponad 80 lat, a wygląda jak petarda. Spikerka jest niezwykle szykowna i elegancka. Widać, że Grażyna Torbicka odziedziczyła po niej wyczucie stylu i klasę.

Fani zachwyceni

Zdjęcie obu pań opublikowane na profilu instagramowym Grażyny Torbickiej spotkało się z ogromnym entuzjazmem fanów. Internauci komplementują wyczucie stylu zarówno córki, jak i matki.

Padają stwierdzenia mówiące o tym, że jest to wrodzona klasa, której nie da się w żaden sposób wyuczyć – trzeba się z nią po prostu urodzić.

Krystyna Loska, mimo że jest już na emeryturze, nadal jest ulubienicą starszego pokolenia telewidzów. Spikerka ma obecnie ponad 80 lat, ale nadal uznawana jest za ikonę stylu i piękna.

Wygląda na to, że jeżeli chodzi o elegancję i atrakcyjność, wiek nie gra roli. Mama Grażyny Torbickiej wygląda na dużo młodszą niż jest w rzeczywistości.

-Kochane Panie. Od dawien, dawna. Elegancja, szyk, prawdziwe damy – skomentował jeden z użytkowników Instagrama.

-Jaka mama…taka córka…Pięknie się patrzy i słucha również. Wszystkiego co najlepsze piękne Panie! – wypowiedziała się druga osoba.

.

.

Źródło: Instagram/Grażyna Torbicka

Share