Wszystko, czego potrzebujesz to czajnik z wrzątkiem

Warsztaty blacharskie nie chcą, abyś dowiedział się o tym zaskakującym triku z wrzącą wodą

Stłuczka samochodowa to przykra sytuacja dla wszystkich zaangażowanych w nią stron.

Przede wszystkim dostarcza dużą dawkę stresu, nawet jeśli szkody są niewielkie. Nikt nie jest w stanie przewidzieć, co stanie się, gdy osoba w drugim aucie dozna obrażeń. A na domiar złego, do wszystkiego dochodzą koszty…

Uszkodzenie auta na ogół wiąże się ze sporym kosztem naprawy.

Spore wydatki

Pomijając kwestię negatywnych doznań, kolizje skutecznie odchudzają portfel. Usunięcie znacznego wgniecenia z karoserii to wydatek co najmniej kilkuset złotych. Wielu z nas nie orientuje się w odpowiednich kosztach takich usług, co zostawia warsztatom szerokie pole manewru w kwestii dyktowania cen.

Zostawiasz swoje auto u blacharza w celu usunięcia wgniecenia i nagle okazuje się, że są dodatkowe usterki, wymagające naprawy, a po zsumowaniu wszystkiego, na widok rachunku włosy stają ci dęba. Na pewno nie tego się spodziewałeś… Życie i tak już wystarczająco daje ci w kość! Na całe szczęście, przedstawiamy trik, dzięki któremu pozbędziesz się tego paskudnego wgniecenia w karoserii, nie wydając przy tym ani grosza!

Wrząca woda

Usuwanie wgnieceń na własną rękę to bułka z masłem! Wszystko, czego potrzebujesz to czajnik z wrzątkiem i przepychacz sanitarny. A więc, jak tego dokonać? Wszystko wyjaśnimy!

Nalej wodę do czajnika i zagotuj ją.

Jak tylko woda zacznie się gotować, weź czajnik i polej wgniecenie oraz obszar karoserii znajdujący się wokół uszkodzenia. Ze względu na wysoką temperaturę wody zachowaj szczególną ostrożność.

Nadszedł czas na użycie przepychacza. Przyssij przepychacz do części karoserii wokół wgniecenia i ostrożnie pociągnij go do siebie. Powoli i dokładnie powtarzaj ten krok kilka razy, zbliżając się do wgniecenia.
Po kilku minutach ostrożnej pracy wgniecenie kompletnie zniknie! Karoseria będzie wyglądała, jakby go tam nigdy nie było.

Obejrzyj poniższy film i zobacz tę prostą sztuczkę w akcji!

Share