„Za to Doda dała 80 tysięcy złotych”: nie zgadniesz, co to jest za rzecz z garderobą

Doda znów zaszokowała wszystkich. Piosenkarka nie tylko pokazała się w dość oryginalnej stylizacji, ale i dobrała do tego niezwykły dodatek. Ta mała rzecz kosztowała fortunę.

Doda, już niejednokrotnie pokazała, że ma swój własny styl i nie zamierza z niego rezygnować tylko z uwagi na nieprzyjemne komentarze pod swoim adresem. Piosenkarka swego czasu miłowała się w obcisłych, wyzywających stylizacjach, które niekiedy odsłaniały zbyt dużo.

Taka odsłona Dody miała jednak miejsce kilka dobrych lat temu, gdy ta jeszcze uchodziła za prawdziwą „księżniczkę” i wielbicielkę wszystkiego, co różowe.

Przez ten czas Rabczewska zmieniła się nie tylko wewnętrznie, ale i zewnętrznie. Doda, przemieniła swoją garderobę i teraz znacznie częściej stawia na adekwatne do wieku ubrania, które zdecydowanie więcej zasłaniają. Wciąż jednak pozostała w niej nutka szaleństwa, która niekiedy daje o sobie znać i przejawia się poprzez bardziej zwariowane stylizacje.

Doda w kosmicznym stroju

W ostatnim czasie Rabczewska wyszła na miasto w iście niecodziennym stroju. Piosenkarka założyła na siebie metaliczny, dość luźny dres, wielkie, białe buty i do tego wszystkiego lawendową perukę. Doda, nie mogła oczywiście odmówić sobie dodatków w każdej postaci, dlatego też, w długie, kolorowe włosy wpięła sobie pasującą do stroju spinkę, a do tego dobrała fikuśne okulary, również w odcieniu lawendowym.

Z uwagi na nie najlepszą pogodę, Rabczewska zabrała ze sobą parasol, który swoim jaskrawym różowym kolorem, odganiał wszystkie czarne chmury.

Jeden mały dodatek kosztował krocie

W całej stylizacji celebrytki nie mogło oczywiście zabraknąć torebki, czyli „must have” każdej kobiety. Ku zaskoczeniu wszystkich, wbrew temu jak szalenie przedstawiał się cały look, piosenkarka zdecydowała się na dość skromną i klasyczna torebkę.

Kolor jednak nie mógł znacznie odbiegać od reszty stylizacji, dlatego Doda postawiła na krwistą czerwień. Dość mała torebka, zapewne pomieściła jedynie najpotrzebniejsze rzeczy, jednak to nie jej wielkość robiła takie wrażenie. Okazuje się, że ten niewielki dodatek pochodzi od Birkin i kosztował gwiazdę około 80 tysięcy złotych. Wychodzi zatem na to, że Rabczewska przez cały dzień, miała przy sobie prawdziwą fortunę.

1

Źródło: pikio.pl

Share