Kiedy dowiedziała się o jego historii, nie mógła nie spełnić jego ostatnią wolę

Jenin Lacette- Dshazer mieszka w Kalifornii, gdzie bezdomnych nie brakuje. Kobieta przyzwyczaiła się do ich widoku w pobliżu każdego centrum handlowego i niespecjalnie zwracała na nich uwagę.

Ot, czasem podarowała jakieś drobne albo coś do jedzenia, co dla tych ludzi ma naprawdę duże znaczenie. Tym razem czuła, że chce i musi zrobić znacznie więcej!

Jenin zobaczyła tego mężczyznę. Było bardzo zimno, a on przytulał swoją ukochaną sunię próbując tym samym ogrzać ich oboje. Jenin wyjęła ze swojego auta coś do jedzenia i koc, który czasem miała tam, żeby przykryć dzieci. Zbliżyła się do nieznajomego.

.

Jenin zdziwiła się, jak łatwo o rozmowę z tym mężczyzną… Okazało się, że 60-letni Clifford James Herbert w 2006 roku przeszedł operację serca. Długo nie był zdolny do pracy, więc ostatecznie zwolnili go, a on sam trafił na ulicę.

No, nie do końca sam – wszędzie towarzyszy mu jego ukochana sunia Baby. Mężczyzna bardzo się o nią martwi i ma ku temu smutny powód. Clifford umiera na raka. Słysząc to, Jenin postanowiła jakoś mu pomóc i dopięła swego!

.

Kobieta założyła w imieniu bezdomnego konto na stronie fundacji „Go Fund Me”, gdzie opisała jego sytuację i poprosiła o datki. Dzięki ludziom dobrej woli Clifford i Baby wprowadzili się do ciepłego motelu. A na tym nie koniec! Jenin musiała zabezpieczyć przyszłość suni…

.

Wspólnie ze znajomymi Jenin znalazła nowy dom dla Baby! Clifford nie był w stanie opanować łez radości wiedząc, że jego ukochana sunia nie zostanie sama na ulicy. Baby wciąż mieszka z nim, ale kiedy nadejdzie ten smutny moment i Clifford ją opuści, będzie miała wspaniały dom.

.

Baby znalazła schronienie w domu państwa Walker. Stephanie i jej mąż mają małą córeczkę, która od razu pokochała Baby i to ze wzajemnością 🙂 Poza tym Walkerowie mają dość dużą posiadłość, więc już przygarnęli kilka psów. Baby nie będzie sama.

.

Na razie Baby zaprzyjaźnia się z nową rodziną, ale z radością wraca do swojego ukochanego pana…

.

Warto podać to dalej.

Share