Dzieci są prawdziwym skarbem! Nawet jeśli lekarze mówią inaczej

Lekarz, który prowadził ciążę Vanessy McLeod, wyznał, że dziecko, które nosi w brzuchu kobieta, jest w poważnym niebezpieczeństwie. — Położna powiedziała mi, że badanie ultrasonograficzne dało bardzo niepokojące wyniki — wyznała przerażona przyszła mama — To było w 9 miesiącu ciąży.

Dziecko, które miało niedługo przyjść na świat miało urodzić się ciężko chore. Zagrażające jego zdrowiu wady genetyczne zmusiły matkę do podjęcia najtrudniejszej decyzji w jej życiu. Lekarze zasugerowali, by kobieta usunęła ciążę. Dlaczego? Życie jej nienarodzonego dziecka było poważnie zagrożone.

Lekarz oświadczył, że dziecko urodzi się niepełnosprawne

Ciąża teoretycznie powinna być najpiękniejszym momentem w życiu każdej kobiety. Czujemy się wtedy wyjątkowe, a za chwilę na świecie pojawi się najważniejsza istota w naszym życiu. Niegęsty nie zawsze tak to wygląda – a o tym najlepiej przekonała się Vanessa.

Wiadomości, które przekazał jej lekarz sprawiły, że kobieta zupełnie się załamała.

– U maleństwa możliwe było rozszczepienie wargi, problemy z sercem, a ona nie miała rąk ani przedramion – wspomina.

Mimo to jedyne czego była pewna przyszła mama to fakt, iż… pod żadnym pozorem nie może jej stracić. Zrobi wszystko, aby tylko ją zatrzymać! Całe szczęście jej mąż podzielał jej decyzję. Stanęli przed naprawdę trudnym wyborem.

Po urodzeniu jakość życia dziecka będzie przerażająca
Mimo to kobieta czuła, że jeśli usunie ciążę, będzie żałować tej decyzji do końca życia. Pomimo wszystkich przeciwwskazań i sugestii lekarzy Vanessa postanowiła urodzić. I dziś może być z siebie naprawdę dumna!

Ivy tak bardzo nie mogła doczekać się narodzin, że na świecie pojawiła się 4 tygodnie wcześniej. Fakt, iż nie posiada rączek ani przedramion zupełnie nie przeszkadza jej w byciu szczęśliwym i pełnym życia noworodkiem.

Zarówno rodzice, jak i starsza siostra zupełnie stracili głowę dla tego maleństwa. Stała się ich oczkiem w głowie i nie wyobrażają sobie bez niej życia!

.

.

.

.

.

.

Share