„Dzięki jej facet otrzymuje teraz od 20 tysięcy złotych miesięcznie”: ile zarabia partner Wieniawy

Małgorzata Rozenek jest gwiazdą, którą ciężko pobić, jeśli chodzi o kwoty, jakie gwiazda zarabia miesięcznie na swoich programach, a także kampaniach reklamowych, w których bierze udział. Okazuje się, że już niedługo w zarobkach prześcignąć może ją obecny partner Wieniawy, który depcze jej po piętach. Kwoty są naprawdę imponujące.

Małgorzata Rozenek zarabia kosmiczne kwoty i zdecydowanie należy do grona najlepiej zarabiających gwiazd w polskim show-biznesie. Okazuje się jednak, że pieniądze, które otrzymuje za swoją działalność, nie są wcale sumami nie do przebicia. Powoli dogania ją gwiazdor TVP, którego zarobki z każdym miesiącem stają się coraz większe, osiągając powoli monstrualne rozmiary.

Nikt nie spodziewał się, że partner Julii Wieniawy kiedykolwiek zacznie zarabiać tyle pieniędzy. Poznaliśmy właśnie dokładne kwoty, jakie inkasuje za udział w programach i trzeba przyznać, że naprawę robią kolosalne wrażenie.

Baron prześcignie Małgorzatę Rozenek? Wiadomo, ile zarabia gwiazdor TVP

Baronowi w osiągnięciu tak spektakularnych zarobków pomaga m.in. związek z Julią Wieniawą. To właśnie dzięki niej z każdym tygodniem tak popularny gwiazdor TVP staje się coraz bardziej sławny. Ostatnio otrzymał podwyżkę, dzięki czemu zarabia w programie „The Voice of Poland” aż 15 tys. złotych. Dotychczas producenci polskiej telewizji byli mu w stanie zagwarantować maksymalnie około 8 tys. złotych.

– Do tej pory inkasował za odcinek „The Voice” około 7-8 tys. złotych. Teraz około 10-15 tysięcy złotych zarabia za samo jedno wyjście – wyznała anonimowa osoba dla gazety „Flesz”.

Baron dogania Małogrzatę Rozenek?

Tymczasem za program „Iron Majdan” Małgorzata Rozenek otrzymywała około 20 tys. złotych za odcinek, a przynajmniej na takie wyliczenia pokusił się portal „Party”. Gdzieniegdzie medialne źródła podają, że za udział w innych programach, kwoty, jakie Małgorzata Rozenek otrzymywała od zatrudniających ją stacji, także oscylowały w granicach od 15-22 tys. złotych, więc niewiele więcej od Barona.

Jeśli więc zarobki Małgorzaty Rozenek pozostaną na podobnym poziomie, a Baron wciąż cieszył się będzie rosnącą rozpoznawalnością przekładającą się na stawki, może w przyszłości zbliżyć się z powodzeniem do wyniku „królowej TVN”, a może nawet ją prześcignie.

Źródło: pikio.pl

Share