Edyta Górniak wyprosiła wszystkich z Opery Leśnej. Dlaczego?

Edyta Górniak wyprosiła wszystkich z Opery Leśnej, co zszokowało nawet jej licznie zebranych pod sceną fanów. Po chwili na estradę wszedł kierownik, który poprosił o wyłączenie telefonów i kategorycznie zabronił nagrywania koncertu artystki.

Edyta Górniak poprosiła wszystkich o opuszczenie Opery Leśnej, która po chwili stała się zupełnie opustoszała. Chciała w samotności odbyć próbę przed jutrzejszym koncertem, w trakcie którego zamierza zaprezentować swój najnowszy singiel. Ten, jak twierdzą niektórzy, może wkrótce stać się wielkim hitem.

Edyta Górniak wyprosiła wszystkich z Opery Leśnej. Dlaczego?

Edyta Górniak znana jest ze swoich dość kontrowersyjnych zachowań. Wszyscy pamiętają jej oryginalny wykon hymnu podczas Mundialu w 2002 roku, a także oburzenie, gdy pewien znany redaktor nazwał ją „celebrytką” (co w słowniku wokalistki jest określeniem pejoratywnym).

Edyta Górniak dzisiaj po raz kolejny zaskoczyła wszystkich. Tym razem chodzi o jej zachowanie podczas próby do jutrzejszego koncertu na festiwalu „Top of the top” organizowanym przez stację TVN. Edyta Górniak, jak twierdzi Fakt, wyprosiła gapiów z Opery Leśnej, co zresztą widać na krótkim filmie. Widownia dosłownie świeciła pustkami.

Kilka osób pozostało jednak w Operze Leśnej. Jak twierdzą internauci – byli to wierni fani, którzy koniecznie chcieli jako pierwsi zobaczyć wykonanie jej nowego singla. Osoby te zostały jednak poinformowane przez kierownika sceny, że nie wolno im niczego nagrywać.

– (…) Bardzo, bardzo proszę o to, aby wszyscy (…) nie nagrywali. (…) Chowamy wszystko co mamy, nie rejestrujemy niczego – stanowczo informuje kierownik sceny publiczność.

Jak twierdzi Fakt – najprawdopodobniej bano się o to, że singiel, który po raz pierwszy ma zostać wykonany przez Edytę Górniak jutro, podczas festiwalu „Top of the top”, zostanie nagrany przez kogoś z publiczności i udostępniony w sieci. To bardzo skutecznie mogłoby pozbawić TVN znacznej części potencjalnych widzów, którzy zgromadzą się przed telewizorami.

Źródło: Fakt

Share