Edyta Górniak została przyłapana na spacerze. Wyglądała jak prawdziwa petarda

Edyta Górniak będzie jedną z gwiazd, która wystąpi na scenie podczas Top of The Top Sopot Festival 2019. To jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń muzycznych tego lata. Przez cztery dni na sopockiej scenie wystąpi 60 artystów, a wśród nich nasz diva. Niedawno została przyłapana na spacerze po Sopocie. Zobaczcie, jak wyglądała.

Edyta Górniak w Sopocie zaśpiewa na festiwalu swój nowy singiel. Jej próba była objęta tajemnicą. Piosenkarka, podobnie jak pozostali artyści, odbyła ją w Operze Leśnej. W czasie jej trwania reżyser poprosił wszystkich o wyłączenie telefonów.

Premiera nowej piosenki ma się odbyć w czasie festiwalu, dlatego tak ważne jest, aby nikt nie usłyszał jej wcześniej. Nie możemy się doczekać!

Z próby Edyta Górniak udała się na spacer po Sopocie, a następnie, prosto z popularnego Monciaka, przyszła na prywatną plażę należącą do 5 – gwiazdkowego hotelu, w którym się zatrzymała. Została sfotografowana, jak przechadza się między turystami i straganami, wystylizowana, nie jak na przechadzkę czy plażę, a jak na koncert! To wszystko dlatego, że gwiazda jest bardzo zapracowana! Nie miała czasu, żeby się odpowiednio przebrać.

Jak wyglądała Edyta Górniak?

Przede wszystkim w oczy rzucały się długie, sięgające połowy jej zgrabnego uda, czarne, błyszczące kozaki na obcasie. Do tego czarna minisukienka, przewiązana różowym sweterkiem. Na głowie czapka, baseballówka. Look niekoniecznie kurortowy, ale za to jaki spektakularny!

Edyta, odpoczywając na plaży, prężyła swoje zgrabne ciało. Uwagę przyciągają jej niebotycznie długie nogi, szczupłe i bez odrobiny cellulitu! Niejedna kobieta może pozazdrościć 46-latce takich proporcji i atutów.

.

.

.

.

Share