Ewa Minge padła ofiarą oszusta. Jest załamana

Ewa Minge po raz kolejny padła ofiarą oszustów osób wyłudzających zdjęcia kobiet. Na swoim koncie na Instagramie ostrzega przed fałszywymi e-mailami od mężczyzny podającego się za jej asystentkę. To trudny moment dla polskiej królowej mody.

Ewa Minge nie po raz pierwszy jest załamana tym, jak jej sławę próbują wykorzystać do własnych celów przeróżni oszuści. Królowa polskiej mody na swoim koncie na Instagramie ostrzega młode kobiety przed wiadomościami, które mogą otrzymać od ludzi podszywających się pod jej asystentkę. Próbują wyłudzić od nich nagie zdjęcia.

Ewa Minge przechodzi trudny etap w karierze

Modelki otrzymują tajemnicze wiadomości od „Luizy” podającej się za asystentkę słynnej projektantki. To perfidny sposób wykorzystania dziewczyn chcących rozpocząć współpracę z największą gwiazdą polskiej mody. Z wypowiedzi Ewy Minge wynika, że taka osoba nie należy do jej zespołu. Nie wiadomo, ile modelek dało nabrać się na ten podły przekręt.

Ewa Minge zaapelowała do fanów i mediów, aby pomogli jej nagłośnić sprawę. Chce w ten sposób zapobiec bezczelnemu wykorzystywaniu jej nazwiska w handlu półnagimi zdjęciami. Projektantka grozi autorom wiadomości policją.

– Proszę was i media, podajcie to dalej, aby nikt nie ucierpiał, a chory napaleniec kupił sobie świerszczyk, gdzie panie w erotycznej bieliźnie mają zapłacone uczciwie za jego ślinotok – zaapelowała do swoich obserwujących na Instagramie Ewa Minge.

Ostatnio słynna projektantka zdaje się nie mieć szczęścia. Poza tą próbą wykorzystania jej nazwiska do przekrętu, doświadczyła też ostrej krytyki ze strony publiczności z powodu jednej ze swoich kreacji. Suknia, w której pojawiła się na balu Fundacji TVN Małgorzata Rozenek nie wzbudziła niczyjego zachwytu. Pomimo licznych nagród, które otrzymała w przeszłości, Ewa Minge ciężko znosi krytykę.

To nie pierwszy raz, kiedy Ewa Minge jest obiektem „hejtu” w internecie – poza wyżej wymienionymi zajściami, gwiazda cierpi też przez liczne uwagi na temat jej wyglądu. Jej liczne operacje plastyczne nie przestają budzić ogólnego zainteresowania. Wielu komentatorów uważa, że projektantka w ten sposób bardzo się oszpeciła.

Niezależnie jednak od ich oceny, nie sposób ukryć, że niepochlebne uwagi przyczyniły się do pogorszenia jej stanu zdrowia. Ewa Minge otwarcie mówiła o tym, że zdarza jej się mieć myśli samobójcze.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Kochani kolejny raz ktoś podszywa się pod moj zespół . Kolejny raz jakiś zboczeniec szuka wrażeń używając mojego wizerunku . Temat jest karalny ale zanim człowiek zostanie ukarany ,zadbajmy o to by żadna dziewczyna nie ucierpiała a jej wizerunek nie latał po rynku . Nie mamy nic wspólnego z akcją poszukiwania modelek . Nie mam takiej asystentki a sprawę zgłaszam na policję . Jak znam życie okaże się mała szkodliwość , małe szanse na namierzenie itp . Dlatego proszę Was i media , podajcie to dalej aby nikt nie ucierpiał a chory napaleniec kupił sobie swierszczyk , gdzie panie w erotycznej bieliźnie maja zapłacone uczciwie za jego ślinotok . #ewaminge

Публикация от Eva Minge Priv (@eva_minge)

źródło: pikio.pl

Share