Godlewska wzięła się za wykonanie hymnu Niemców. Zbezcześciła ich hymn jak jeszcze nigdy nikt

Małgorzata Godlewska nie zamierza porzucić kariery artystycznej. Celebrytka znana ze swoich muzycznych popisów w sieci, tym razem zaśpiewała hymn Niemiec. I złożyła życzenia naszym sąsiadom z zachodu z okazji Dnia Jedności.

Małgorzata Godlewska wykonała hymn z okazji obchodzonego 3 października Dnia Jedności Niemiec. W nagraniu wystąpiła w prowokacyjnej koszulce, przypominającej o zwycięstwie Polaków nad Krzyżakami pod Grunwaldem w 1410 roku.

– Najlepsze życzenia od potężnego polskiego narodu dla naszych niemieckich sąsiadów – mówi celebrytka, po czym przechodzi do wykonania hymnu. Tu ostrzegamy – słuchacie tego na własną odpowiedzialność.

Pod materiałem Godlewskiej szybko pojawiły się komentarze. I są one – delikatnie mówiąc – mało przychylne. „Brawo! Świetny sposób, żeby przekonać Niemców do wypłacenia reparacji! Zapłacą każdą sumę, żeby Pani przestała” – czytamy w jednym z wpisów.

.

.

Dodajmy, że to nie pierwsze wokalne popisy Godlewskiej. Została „osierocona” przez swoją siostrę Esmeraldę, ale z uporem radzi sobie solo. 4 lipca zszokowała absolutnie wszystkich swoim wykonaniem amerykańskiego hymnu narodowego. Później wzięła na warsztat słynny powstańczy utwór.

źródło: natemat.pl

Share