Gwiazda telewizji zmagała się z pogarszającym się stanem zdrowia. Niestety nie jest już z nami

Rodzina poinformowała o śmierci uwielbianej aktorki. Gwiazda telewizji zmagała się z pogarszającym się stanem zdrowia. Wiadomość o tym, że kobieta nie żyje przekazał jej syn za pośrednictwem Facebooka. To ogromna strata, która wstrząsnęła widzami.

Denise Nickerson zaczynała swoją karierę od udziału w telewizyjnych produkcjach takich jak „Flipper” z 1956 roku czy „Dark Shadows” z 1968. Później przeniosła się na duży ekran i największą sławę przyniosła jej rola Violety Beauregarde w ekranizacji powieści Roalda Dahla „Willy Wonka i fabryka czekolady”, w której zagrała u boku sławnego aktora Gene’a Wildera.

Rodzina z wielkim smutkiem poinformowała o śmierci uwielbianej aktorki. Gwiazda miała na swoim koncie występy w popularnych serialach, a także kilka ważnych występów na wielkim ekranie.

Rozpoczęła swoja karierę w bardzo młodym wieku i szybko stała się dziecięcą celebrytką, którą kochały miliony.

Rodzina poinformowała o śmierci gwiazdy

Rodzina przekazała smutne wiadomości o śmierci Denise Nickerson. Aktorka w zeszłym roku przeszła ciężki udar i od tamtej pory stan jej zdrowia coraz bardziej się pogarszał. Gwiazda odeszła wczoraj w wieku 62 lat.

Denise Nickerson wystąpiła w wielu znanych serialach. Wszyscy kojarzą ją jednak z roli w kultowym filmie „Willy Wonka i fabryka czekolady” z roku 1971, gdzie cieliła się tam w rolę Violety.

Kultowe role

Aktorka zmarła wczoraj na skutek różnego rodzaju powikłań związanych z przebytym w zeszłym roku udarem. Syn gwiazdy zorganizował nawet w pewnym momencie zbiórkę pieniędzy na kosztowne leczenie matki. Ludzie wpłacili wtedy 13 tysięcy dolarów, niestety mimo to nie udało się uratować Denise.

Informację o śmierci aktorki przekazał na swoim profilu na Facebooku jej syn. Kobieta zmarła w wieku 62 lat. Filmowy świat opłakuje swoją gwiazdę, a fani wspominają najlepsze aktorskie kreacje Denise Nickerson.

Po zakończeniu kariery aktorskiej gwiazda podjęła się nieartystycznego zawodu i pracowała jako recepcjonistka w gabinecie lekarskim. Fanatycy kina, którzy przychodzi tam na wizyty, z pewnością rozpoznawali gwiazdę. Aktorka do końca swoich dni otoczona była kochającą rodziną, która opiekowała się nią, gdy jej stan zdrowia uległ pogorszeniu.

Źródło: Wirtualna Polska

Share