Gwiazda TVN apeluje o pomoc. Chodzi o zdrowie dziecka

Gwiazda TVN zaapelowała do swoich miłośników o pomoc. Rosnąca ikona, która ostatnimi czasy musiała opuścić jeden z programów stacji, wystosowała apel na swoich mediach społecznościowych. Chodzi o rodzinny dramat, z którym zmaga się ona i jej siostra.

Gwiazda TVN ostatnimi czasy zszokowała widzów jednego z najpopularniejszych programów stacji, odchodząc niespodziewanie z show. Młoda, początkująca gwiazda, która miała stać się prawdziwą ikoną, musiała skupić się na problemach rodzinnych i nowotworze swojej małej siostry. Celebrytka poprosiła w swoich mediach społecznościowych o pomoc.

.

Gwiazda TVN apeluje o pomoc. Chodzi o zdrowie dziecka

Osobą, która zaapelowała o pomoc, jest Nikola Furman. 16-letnia modelka, która dostała się do programu Top Model, w ledwie drugim odcinku musiała zrezygnować z udziału w show. Fani spekulowali, co stało za decyzją dziewczyny, która tak dobrze wypadła na przesłuchaniu i była typowana na przyszłą zwyciężczynię programu.

Jak się okazało, jej mała siostra choruje na poważny nowotwór, a sama Furman chce jej pomóc w zwalczeniu ciężkiej choroby i nie potrafi teraz skupiać się na telewizyjnym show.

– Kochani mówiłam Wam o 2 powodach mojej rezygnacji z programu pierwsza to powody zdrowotne a druga to ciężka choroba mojej 3-letniej siostrzyczki. Wraz z fundacją TipTop rozpoczynamy akcje Ratujemy Amelkę. Bardzo Was proszę o udostępnienia linka do zbiórki i wsparcie naszej walki o moja siostrzyczkę Amelkę – napisała na swoim Instragramie gwiazda TVN.

Fani wspierają modelkę

Swoje dobre serca okazali fani gwiazdy, która wywarła na nich duże wrażenie w Top Model. Życzą oni utalentowanej 16-latce, by uporała się z rodzinnym dramatem i mogła wrócić na wybieg, gdzie do tej pory radziła sobie wprost fenomenalnie.

– Dużo zdrowia, trzymamy za was kciuki – napisała jedna z fanek.

– Jaki aniołek. Mam nadzieję, że pieniążki uda się zebrać, a nowotwór uda się zahamować – pisze inny z fanów początkującej modelki.

.

Źródło: pikio.pl

Share