Izabella Scorupco wyszła za mąż po raz trzeci

Izabella Scorupco i Karl Rosengren wzięli ślub. Para pobrała się w Hollywood. Aktorka miała przepiękną, bladoróżową suknię ślubną. Zdjęcia z ekskluzywnej ceremonii udostępnili na Instagramie znajomi małżonków.

Izabella Scorupco wzięła ślub w tajemnicy! Blond piękność w miniony weekend powiedziała “tak” ukochanemu. Jej wybranek to szwedzki miliarder, Karl Rosengren. Dla uroczej Polki podobno całkowicie stracił głowę!

W moim życiu pojawiła się wyjątkowa osoba. To świeża sprawa, więc pozwolę sobie nie mówić na razie nic więcej. Czasami czujesz, że to jest właśnie to. Staram się żyć teraźniejszością. To, co się teraz dzieje w moim życiu, jest wspaniałe. Nie myślę o tym, co będzie dalej – mówiła gwiazda kilka miesięcy temu w szwedzkich mediach.

Okazuje się, że to dokładnie to, czego szukała! Po nieudanym małżeństwie z polskim hokeistą Mariuszem Czerawskim – z którym ma dorosłą już córkę Julię – związała się z Amerykaninem Jeffreyem Reymondem, z którym ma synka Jakoba. Po 12 latach małżeństwa para rozstała się w 2015 roku. Teraz Izabella wzięła trzeci ślub!

Ślub Izabelli Scorupco i Karla Rosengrenta – zdjęcia

Zdjęcia z uroczystości, na której Izabella i Karl przysięgli sobie miłość do grobowej deski opublikował przyjaciel aktorki i modelki. To właśnie on miał zaszczyt prowadzić ją do ołtarza!

Ślub Izabelli Scorupco odbył się w Hollywood. Panna młoda miała na sobie piękną, prawdziwie dziewczęcą i zwiewną suknię. Nie zabrakło też uroczych dodatków we włosach. Jej świeżo upieczony mąż też postawił na klasyczną elegancję.

Czarna mucha idealnie pasowała do marynarki w szalenie modnym odcieniu brązu. Do tego ten złoty zegarek! Wszystkie piękne zdjęcia ze ślubu Scorupco znajdziecie niżej, w naszej galerii.

Zakochanym życzymy spełnienia wspólnych marzeń i bajkowego życia. Wyglądają, jakby byli dla siebie stworzeni 🙂

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Źródło jastrzabpost.pl

Share