Jasnowidz Jackowski przekazuje kolejną wizję. Czy mamy się czego obawiać?

Krzysztof Jackowski – najbardziej znany z polskich jasnowidzów przekazał ostatnio swoją kolejną wizję. Niestety, nie jest ona zbyt optymistyczna. Zgodnie z najnowszą przepowiednią każdemu z nas grozi niebezpieczeństwo.

Jasnowidz z Człuchowa w jednym z wywiadów stwierdził kiedyś, że często zdarza mu się mylić, ale większość wizji, którymi się dzieli są trafione. Na jego stronie internetowej możemy zobaczyć, że swoje umiejętności ocenił na około 80%.

Tym razem jednak Jackowski uważa, że obrazy, które widzi są wyraźne i wie jaki los nas czeka. Jego przepowiednia nie może nastrajać pozytywnie Polaków, każdy z nas według jasnowidza znajduje się w zagrożeniu. Można śmiało stwierdzić, że jest to jedna z najbardziej pesymistycznych wizji, którymi podzielił się z odbiorcami.

CO NAS CZEKA WEDŁUG JASNOWIDZA JACKOWSKIEGO?

Krzysztof Jackowski od lat nie przekazuje dobrych wieści, raczej skupia się na tych drugich. Przypomnijmy, że w 2010 roku w sieci ukazał się wywiad, w którym Jackowski w 2009 roku stwierdził, że Lech Kaczyński nie będzie już prezydentem.

Wizja, którą przedstawił teraz będzie dotyczyć nie tylko Polski, ale także całego świata. Jeżeli Jackowski ma rację, niebawem czeka nas ogromny, światowy konflikt.

W moim odczuciu może to się potoczyć w sposób bardzo niekontrolowany. Po histerycznej reakcji Donalda Trumpa, który zostawił Kurdów na pożarcie, ponadto nie ma właściwie żadnego dialogu z sojusznikiem, czyli z Turcją, a przecież to są kraje natowskie. Sytuacja jest bardzo niebezpieczna, to może być ukartowane. Moim zdaniem powinniśmy się bać wybuchu III wojny światowej – komentuje jasnowidz

Wizja ta jest bardzo pesymistyczna – zgodnie z przewidywaniami Jackowskiego nikomu nie uda uciec się przez wojną. Internauci i obserwatorzy komentując wyrażają zaskoczenie nową przepowiednią. Nikt nie chce, aby obrazy przedstawione przez jasnowidza znalazły odzwierciedlenie w niedalekiej przyszłości.

.

Zobacz jak teraz wygląda i czym zajmuje się popularny Ivo ze ,,Zbuntowanego Anioła”! FACUNDO ARANA ZE „ZBUNTOWANEGO ANIOŁA” ZOSTAŁ HIMALAISTĄ. NA SWOIM KONCIE MA JUŻ KILKA SZEŚCIOTYSIĘCZNIKÓW

W którym mieście najwięcej zarabiają Polacy? Sprawdź: ILE ZARABIAJĄ POLACY? GDZIE ZARABIA SIĘ NAJWIĘCEJ? 

KM

Share