Kamil Bednarek w końcu przerwał milczenie. Artysta stracił bliską osobę

Kamil Bednarek podzielił się smutną informacją ze swojego życia. Artysta stracił bliską osobę i w końcu zdecydował się opowiedzieć o tym głośno.

Kamil Bednarek postanowił podzielić się ze swoimi fanami bardzo intymnym wyznaniem. Gwiazdor opowiedział o osobistej tragedii, która go spotkała. Okazuje się, że gwiazdor tracił bliską sobie osobę, co było dla niego ogromnym ciosem.

.

Kamil Bednarek debiutuje w „The Voice of Poland”

Kamil Bednarek jest nowym jurorem hitu TVP, „The Voice of Poland”. Siedząc w słynnym, czerwonym fotelu, ocenia talent uczestników. Podczas jednego z odcinków programu niespodziewanie zdobył się na osobiste wyznanie, dotyczące trudnej sytuacji w jego życiu prywatnym.

Do tych słów sprowokował go wzruszający występ jednego z wokalistów podczas najnowszej edycji muzycznego show. Okazało się, że gwiazdor stracił bliską osobę i ta tragedia zainspirowała go do napisania swojego przeboju.

Niezwykle emocjonalne wykonanie

Kamil Bednarek wydaje się osobą bardzo pozytywnie nastawioną do świata, a muzyka, którą tworzy, ma raczej podbudowywać ludzi i inspirować ich do dobrych rzeczy. Gdy jeden z uczestników „The Voice of Poland” zdecydował się wykonać jego hit „Spragniony”, artysta postanowił podzielić się smutną historią, która stoi za tekstem tego przeboju.

– Pamiętam, że wtedy straciłem kogoś dla mnie bardzo ważnego. Kogoś, kogo bardzo kochałem i ten utwór pisałem w ogromnych emocjach. Bałem się, jak ty go zinterpretujesz, jak go zaśpiewasz… I powiem ci, zaimponowałeś mi bardzo – powiedział wokaliście, który pokusił się na wykonanie tej piosenki w obecności jej autora, co zawsze jest dość ryzykowne.

Nie wiadomo niestety, kim dokładnie była osoba, której śmierć zainspirowała Bednarka do napisania tego utworu. Być może więcej informacji na ten temat pojawi się w kolejnym odcinku programu.

Wygląda na to, że Kamil Bednarek jest kolejnym artystą, który swoje prywatne doświadczenia przekłada na swoją twórczość. Źródła inspiracji często bywają bardzo różne, ale zdarza się tak, że to właśnie, dzięki tym najgorszym momentom w życiu muzyków, powstają najpiękniejsze utwory.

źródło: pikio.pl

Share