Katarzyna Cichopek rezygnuje z kariery. Wszystko już jest jasne glaczego to robi

Mimo że Katarzyna Cichopek 36 l.) i Marcin Hakiel (36 l.) są małżeństwem od 11 lat, to wciąż się ogromnie kochają. Niestety, mąż aktorki z roku na rok robi się coraz bardziej zazdrosny, co utrudnia Kasi pracę w zawodzie. Czy dla dobra ich związku aktorka zdecyduje się odejść z serialu „M jak miłość”?

.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel poznali się w programie „Taniec z Gwiazdami”. Nikt jednak nie przypuszczał, że podczas treningów i przygotowań do show między nimi narodzi się uczucie.

Para pobrała się w 2008 roku w Zakopanem, gdyż oboje mają sentyment do tego miejsca. To właśnie tam Marcin po raz pierwszy wyznał Kasi miłość. Mają razem dwoje dzieci – Adama i Helenę.

Już niedługo para zasiądzie w jury teleturnieju „Czar Par”, który powraca na antenę TVP po 20 latach. W jednym z wywiadów mąż Kasi został zapytany o to, czy jest zazdrosny o swoją żonę, gdy widzi ją w serialowych „łóżkowych scenach”.

„Nie będę ukrywał, że trochę tak. W sensie, na szczęście ‘M jak miłość’ jest bardzo takim obyczajowym serialem, chociaż dzisiaj w telewizji mamy różne seriale, niektóre bardziej ekstremalne, ale mam takie wrażenie, że chyba każdy mężczyzna jest jakoś tam delikatne o swoją żonę zazdrosny, chociaż wiadomo, akceptuję. Decydując się na wspólne życie, wiedziałem, że biorę ślub z małżonką-aktorką” – powiedział w rozmowie „JastrząbPost” Hakiel.

Fani zaczęli obawiać się, że Kasia przez zazdrość Marcina będzie musiała zrezygnować z aktorstwa.

Na szczęście Cichopek odniosła się do słów męża i wyjaśniła, że w ich przypadku jest to zdrowa zazdrość, która w żaden sposób nie wypływa na życie zawodowe gwiazdy.

źródło: pomponik.pl

Share