Klient zapłacił aż 24 tys. zł w tej wyjątkowej Biedronce :”Czy zapłaciłbyś za to tyle?”

W tej wyjątkowej Biedronce ceny towarów są obniżone o kilkadziesiąt procent. To Biedronka Outlet czyli sklep, do którego trafiają niesprzedane produkty z poprzednich akcji i kolekcji. Mimo obniżonych cen pojedynczych towarów okazuje się, że klienci na zakupach potrafią zostawić tu duże pieniądze.

Rekordzista na towary trafiające do outletu (odzież, elektronika, AGD, sprzęt kuchenny itp.) wydał aż 24 tys. złotych!

„Prawie 130 tys. klientów, najwyższa jednorazowa kwota zakupów ponad 24 tys. zł, średnia kwota zakupów 56,50 zł – tak przedstawia się pierwszy rok działalności pierwszego w Polsce Outletu Biedronki” – chwali się w informacji prasowej Jeronimo Martins Polska.

Nie wiadomo za jakie produkty klient zapłacił aż 24 tys. zł. Na podstawie liczb udostępnionych przez właściciela Biedronki można jednak obliczyć, że poznański sklep w ciągu roku wygenerował ok. 7,4 mln zł obrotu.

Biedronka ujawniła też, jakie towary klienci kupują w outlecie najchętniej. To wrotki dla dorosłych, smartfon MYPHONE C-SMART, papier xero A4, kredki Bambino w drewnianej oprawie, ciastolina Ocean.

W pierwszym outlecie Biedronki klienci chętnie sięgają również po akcesoria wyposażenia wnętrz: kuchni i łazienki, produkty z kategorii Do It Yourself, tekstylia oraz sprzęt elektroniczny.

– Outlet Biedronki w Poznaniu od pierwszego dnia działalności cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Każdego dnia oferujemy im setki produktów pochodzących z poprzednich kolekcji, z rabatami sięgającymi nawet do 80 procent.

Blisko 130 tys. osób, które do dziś zrobiły zakupy w poznańskim Outlecie, to dowód na to, że uruchomienie tego typu sklepu idealnie wpisało się w oczekiwania klientów – mówi Jakub Klimczak, starszy menedżer sprzedaży w sieci Biedronka.

Pół roku po starcie pierwszego outletu, Biedronka zdecydowała o uruchomieniu drugiego sklepu tego typu – w Gdańsku, przy ul. Rakoczego 17. Można w nim kupić sprzęt AGD i RTV, kosmetyki i chemię gospodarczą nawet z 80 proc. rabatem.

.

.

Share