Kobieta obudziła się przez potworny ból twarzy. Brakowało jej kawałka skóry, a w dłoni znalazła sprawcę

Kobieta nie spodziewała się, że po przebudzeniu doświadczy tak ogromnego bólu. Jej twarz była cała obolała i brakowało jej kawałka skóry. Gdy zobaczyła co ma w dłoni szybko zrozumiała, kto jest sprawcą jej koszmaru.

Piękna kobieta, Meghan Linsey z Luizjany jest piosenkarką, która dała się poznać publiczności poprzez udział w amerykańskiej edycji programu „The Voice”. Pewnego poranka artystka obudziła się z okropnym bólem twarzy. Kobieta była przerażona, bowiem brakowało jej kawałka skóry, a ból był nie do zniesienia. Kiedy popatrzyła na swoją dłoń ujrzała sprawcę jej cierpienia.

Kobieta została pogryziona podczas snu

Rana, która powstała na twarzy wokalistki wyglądała koszmarnie. Kobieta szybko zorientowała się, że to coś poważnego. W pierwszym momencie nie miała pojęcia co mogło spowodować tak poważne obrażenia na jej twarzy. Gdy jednak popatrzyła na swoją dłoń domyśliła się, że została dotkliwie ugryziona przez jadowitego pająka.

– Obudziłam się z bardzo silnym bólem twarzy. Rozejrzałam się i zobaczyłam w dłoni martwego pająka. Prawdopodobnie musiałam go zabić we śnie, zaraz po tym, jak mnie ukąsił. Ból był nie do zniesienia i zorientowałam się, że musiał być jadowity. Wsadziłam go do torby i natychmiast pojechałam do szpitala – powiedziała Meghan Linsey.

Rana na jej twarzy z każdą chwilą stawała się coraz bardziej czarna, a skóra zaczęła obumierać. Kobieta dostała również wysypki na całym ciele jak również odczuwała skurcze mięśni. Lekarze szybko uświadomili pogryzioną pacjentkę, że była w ogromnym niebezpieczeństwie. Pająk, który ukąsił artystkę to jeden z najniebezpieczniejszych gatunków w Stanach Zjednoczonych.

Pustelnik brunatny jest równie jadowity co czarna wdowa i jest jednym z najpospolitszych gatunków pająków w Stanach Zjednoczonych. Aby przyspieszyć proces leczenia, kobieta musiała korzystać z komory hiperbarycznej i skorzystać ze sprężonego tlenu, który pomógł jej zregenerować skórę na twarzy.

Na szczęście terapia przebiegła szybko i Linsey powróciła do zdrowia w ciągu dwóch tygodni, a blizna, która została na twarzy piosenkarki jest już praktycznie niewidoczna.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

I know I've been MIA on social media for a while, so I wanted to fill you all in on what's going on. These pics are hard to share, but I think it's important for me to be open with you guys. Everything isn't perfect all of the time. We all go through hard stuff. So, 9 days ago, on February 12, I woke up to a stinging sensation on my face. I looked and in my right hand was a dead spider. Somehow while I was sleeping, a spider had bit me and I had killed it. This scenario is literally on the top of my nightmare list. The stinging was awful and I knew it had to be poisonous. I put the spider in a bag and headed to urgent care. Over the course of the last 9 days, I have experienced the most insane symptoms. From excruciating nerve pain in my face, muscle spasms, full body rash, extreme swelling… etc. It has really been rough. It has been confirmed that I was bit by a brown recluse spider, one of two of the most poisonous spiders in the US. I am still dealing with the wound on my face, but I finally found the right meds to control the nerve pain. I know I'm not out of the woods on this yet, but I am so incredibly grateful for my health and I will never take it for granted again. Your thoughts and prayers are much appreciated. I will be getting back in the studio this week, to work on the new record! I can't wait to finish it. And I can't wait to get back on the road on March 9 & 10- I will be playing in Alaska! And PLEASE, if you live in area where these spiders are, do some research and learn how to protect yourself! I know this is not common at all, but better safe than sorry! Love you all! Xo Meg

Публикация от Meghan Linsey (@meghanlinsey)

Źródło pikio.pl

Share