Korwin o kobietach : „Mężczyzna o wiele dłużej jest czynny i atrakcyjny od kobiety”

Janusz Korwin-Mikke wypowiedział się na temat kobiet w czasie swojej najnowszej aktywności w mediach społecznościowych.

Korwin o kobietach

Moja córka, Nadzieja – 8 lat -, dostarczyła mi przedwczoraj ważnego argumentu przeciwko ko-edukacji.
Oglądaliśmy wieczorem razem stary, czarno-biały jeszcze, film „Szatan z 7.mej klasy” – i zwróciłem Jej uwagę, że szkoła była wtedy normalna: w klasie byli sami chłopcy. Na co córka zaprotestowała: „Przecież w szkole muszą być i chłopcy i dziewczynki!”

„Dlaczego?”

„Dlatego, żeby dziewczyny mogły sobie znaleźć mężów, albo przynajmniej chłopaków!”

Proszę zauważyć, że już 8-latka wie (w genach ma?), że celem kobiety jest znaleźć sobie faceta – i do szkoły idą po to, by takich sobie znaleźć – a nie po to, aby się uczyć!

Oczywiście jest to normalne i potrzebne. Kobiety są po to, by dbać o zachowanie gatunku i narodu – to jest i powinno być dla nich najważniejsze. Jednakże istoty o takim nastawieniu – a one stanowią zdecydowana większość kobiet – zarażają nim otoczenie.

Również chłopców – którzy dawniej szli do szkoły marząc, że zostaną lotnikami, inżynierami, wynalazcami – i na to byli nastawieni. Temu się poświęcali. I tak byli przez szkołę dodatkowo ukierunkowywani!

Ten system legł w gruzach. Co jest bodaj czy nie głównym powodem spadku poziomu nauczania. A dodatkowym nieszczęściem jest – z czego córka nie zdaje sobie sprawy – że powstają wtedy związki i małżeństwa rówieśnicze – a przecież mężczyzna powinien być starszy od kobiety.

Małżeństwa rówieśnicze rozpadają się z powodów biologicznych: mężczyzna o wiele dłużej jest czynny i atrakcyjny seksualnie od kobiety. I powoduje to tragedie osobnicze – ale też i ogromny koszt społeczny. Bo rozpad rodziny to również koszt. Ogromny koszt! Proszę to sobie samym uzmysłowić.

***
– Średniowiecze. Moje córki też mogą zostać inżynierami. Podobnie jak ich mama. Naprawdę współczuję Panu. I mam szczerą nadzieję, że Pana zdolności reprodukcyjne się wyczerpały – odpowiedziała Korwinowi jedna z internautek.

.

Share