Krzysztof Jackowski znów miał rację? W nocy doszło do uderzenia, które przewidział

Krzysztof Jackowski znów miał rację? W mediach pojawiły się niepokojące informacje, które potwierdzają wizję, jaką jakiś czas temu wygłosił znany jasnowidz. Aż trudno w to uwierzyć.

.

Krzysztof Jackowski regularnie zwraca się do Polaków, mówiąc o swoich wizjach nie tylko na temat najbliższych wydarzeń w Polsce, ale również na całym świecie. Niejednokrotnie zapowiadał potworne wydarzenia, które zaważyłyby o losach ludzkości, jednak wielu sceptycznie do nich podchodziło i nie dowierzało, że coś podobnego rzeczywiście miałoby mieć miejsce.

Tymczasem media obiegają wstrząsające informacje z frontu. Okazuje się, że doszło do uderzenia, które nie tak dawno przewidział jasnowidz z Człuchowa. Wygląda na to, że po raz kolejny miał rację, a jego najczarniejszy scenariusz może się sprawdzić. Rodacy są zaniepokojeni takim obrotem spraw.

Nieprawdopodobne wieści z frontu. Krzysztof Jackowski przewidział, że dojdzie do uderzenia?

Warto zaznaczyć, że najpopularniejszy polski jasnowidz już od jakiegoś czasu zapowiada, że wielki światowy konflikt jest znacznie bliżej niż ktokolwiek mógłby się spodziewać. Jackowski mówił również konflikt między którymi krajami okaże się znaczący. Polacy nie mogą uwierzyć, że właśnie doszło do zapowiadanego przez niego uderzenia.

Jak podaje Wirtualna Polska, środowym wieczorem Turcja wysłała jeszcze więcej żołnierzy na granicę z Syrią i może to oznaczać początek wielkiej tragedii. To operacja „Wiosna pokoju”, która została skierowana przeciwko bojownikom kurdyjskiej policji Powszechnej Jednostki Ochrony w północnej Syrii.

Jest to jeden z większych zwrotów w czasie 8 letniej wojny i jak podano, od momentu wszczęcia operacji, trafiono w sumie 181 celów atakami lotniczymi i haubicami. Głos w tej sprawie zabrał prezydent USA, Donald Trump, który oznajmił, że w żaden sposób nie popiera ataku i stanowczo nazwał go „złym pomysłem”.

W tym czasie, kraje europejskie wezwały Ankarę do zatrzymania „Wiosny pokoju”. Egipt jest wstrząśnięty i stara się zapobiec dalszemu rozwojowi operacji.

Źródło pikio.pl

Share