Która z pań spodziewa się dziecka? Przyjrzyj się uważanie!

Spostrzegawczość to dar nie do przecenienia. Zwłaszcza dziś, gdy ze wszystkich stron otaczają nas najróżniejsze bodźce.

Coraz trudniej się skupić i wyciągać logiczne wnioski. A to konieczne, by odnaleźć się w skomplikowanej rzeczywistości i nie zwariować. Warto od czasu do czasu poćwiczyć tę umiejętność.

Ten niepozorny test obrazkowy jest na to doskonałym sposobem. Wydaje się dziecinnie prosty, ale rozwiązanie jest zdecydowanie trudniejsze, niż podejrzewasz. Zwłaszcza, gdy nie potrafisz się skupić i miewasz trudności z koncentracją – czytamy na fabiosa.com.

Przyjrzyj się uważanie i spróbuj wskazać na ilustracji kobietę, która spodziewa się dziecka.

.

Znasz już odpowiedź? Sprawdź, czy twój tok rozumowania jest słuszny.

Kobieta #1

To nie jest dobry wybór. Świadczy o tym jej fryzura, a konkretnie – odcień. Włosy wyglądają na świeżo zafarbowane, a korzystanie z tego typu zabiegów nie jest wskazane dla ciężarnych.

Kobieta #2

Jedyna prawidłowa odpowiedź. Dlaczego? Drogą eliminacji. Koniecznie przeczytaj wyjaśnienie pozostałych, a wszystko stanie się jasne.

Kobieta #3

Opinie na ten temat są podzielone, ale większość lekarzy nie poleca noszenia butów na obcasie w stanie błogosławionym. Nawet jeśli nie jest to szkodliwe – może być bardzo niewygodne. Z rosnącym brzuchem trudno utrzymać wtedy równowagę, a puchnące stopy utrudniają założenie szpilek.

Kobieta #4

Strój kąpielowy oczywiście niczego nie wyklucza. O wiele bardziej istotne jest to, co trzyma w dłoni. Kawa nie jest polecana ciężarnym, chyba że w niewielkich ilościach i po konsultacji z lekarzem.

Eliminując panie z farbowanymi włosami, szpilkami i kawą należy uznać, że dziecka spodziewa się kobieta numer 2.

Share