Jak vypadají a jak se živí představitelé seriálu „Krok za krokem“? Tehdy a teď.

Z „klukovského“ a drzého káčátka Al vyrostla okouzlující slečna Christine Lakin. Objevila se ve spoustě dalších seriálů i filmů, dokonce účinkuje i v muzikálech. Vystudovala obor mediální komunikace.

.

Sasha Mitchell, představitel ztřeštěného Codyho, je pěkné kvítko. Kvůli svým průšvihům odešel ze seriálu a jeho manželka, se kterou má 4 děti, ho obvinila z domácího násilí. Sasha je držitelem černého pásu v taekwondo, můžeme ho vidět v akčních filmech.

.

Hlava rodiny Frank, vlastním jménem Patrick Duffy, se kromě této role proslavil hlavně jako Bobby z Dallasu. Má o deset let starší manželku, kterou si vzal během buddhistického obřadu.

.

Roztomilého raubíře Brandona hrál šest sezón Josh Byrne. V sedmé sérii chyběl a nikdy nebylo vyjasněno proč. Po Kroku za krokem se objevil ještě ve dvou filmech a pak pověsil hereckou kariéru na hřebík.

.

Frankova syna J.T. si zahrál Brandon Call, úspěšný dětský herec. Můžete si ho pamatovat i z Pobřežní hlídky. Má dceru a vlastní benzinku a myčku aut v Kalifornii.

.

Ze seriálové Dany, aslias Staci Keanan, se stala půvabná studentka dějin umění. K seriálu se dostala přes účinkování v reklamách. Mimo seriály a filmové plátno ji můžete spatřit i na jevišti.

.

Suzanne Somers ztvárnila seriálovou maminku Carol. V současnosti se herectví už nevěnuje. Je známá jako autorka knih o dietách, zatvrzelá odpůrkyně chemoterapie a navíc provozuje vlastní teleshopping.

.

Rozkošné dítko manželů Lambertových, Lilly, zvtárnila sladká Emily Mae Young. Po seriálu Krok za krokem účinkovala ještě ve dvou snímcích a pak zmizela z veřejného života.

.

Kráska Angela Watson bude už navždy spojená s postavou Karen Foster. Jako malá vyhrála 60 soutěží krásy. Jelikož její rodiče utratili všechny její peníze, rozhodla se založit organizaci pro podporu dětských herců a jejich financí.

.

Intelektuála Marka tvárnil dětský herec Christopher Castile. Potom si střihl ještě roli ve filmech o Beethovenovi a opustil svět herectví. O tom, jaké to je být hercem v Hollywoodu, napsal dokonce knihu.

.