Leszek Miller: „Proszę o SMS-y. Trzeba głosować na wnuczkę. Monikę Miller w „Tańcu z gwiazdami””

Choć wywiad z Leszkiem Millerem był zdominowany przez kwestie polityczne, były premier korzystał z okazji, by zachęcać do wspierania wnuczki. – Trzeba głosować na Monikę Miller w „Tańcu z gwiazdami” – przekonywał.

.

Najważniejszym występem jest występ Moniki Miller w „Tańcu z gwiazdami” – podkreślił Leszek Miller w RMF FM. Wspomniał o tym, mimo że rozmowa dotyczyła spraw politycznych. Do tematu kibicowania wnuczce jeszcze wrócił. Na koniec zaznaczył: – Proszę o SMS-y. Trzeba głosować na wnuczkę.

.

Miller był też pytany o kobiecy konflikt w SLD. Na liście zabrakło Moniki Jaruzelskiej. Były premier przyznał, że jego zdaniem „nie wziąć takiej osoby, to działanie na szkodę listy”. Nie ukrywał przy tym braku sympatii do rzeczniczki Sojuszu – Anny Marii Żukowskiej.

-Zadałbym pytanie – co się stało z jej butami? Czy one są dalej używane, czy też zostały przekazane do izby pamięci? – powiedział Miller.

W ten sposób nawiązał do słów Żukowskiej, która napisała w mediach społecznościowych: „Rok temu na wspólnym kampanijnym spacerze z psami na Polu Mokotowskim z kandydatem na prezydenta Warszawy Andrzejem Rozenkiem pies pani Jaruzelskiej chciał zgwałcić moją (wysterlizowana, więc to dziwne) sunię. Kiedy ją wzięłam na kolana, podszedł i mi nasikał do butów. Jaki pies, taki pan”.

źródło: wp.pl

Share