W „M jak miłość” pojawi się wiele nowych twarzy. Uwielbiani aktorzy zostaną zastąpieni

Wielkie zmiany w „M jak miłość”, które przygotowali reżyserzy, mogą być sporym zaskoczeniem dla telewidzów. Jak możemy się dowiedzieć, będziemy zmuszeni pożegnać się z kolejnym bohaterem, jednak na jego miejscu pojawi się wiele nowych twarzy.

.

„M jak miłość” właśnie ruszyło ze swoim nowym sezonem. Premierowy odcinek wywołał wielkie emocje wśród fanów serialu, a zapowiedź kolejnych bardzo ich zaintrygowała. Widzowie już nie mogą doczekać się rozwinięcia wielu wątków, chcąc dowiedzieć się, jaki finał czeka uwielbianych bohaterów. Wielu z nich nie podejrzewało, że wraz z nadejściem nowego sezonu, nadejdą też nowi bohaterowie, którzy mogą nieźle namieszać. Jakby tego było mało, przyjdzie też moment pożegnania.

Kolejne zmiany w „M jak miłość”. Śmierć bohatera wstrząśnie widzami

Już od jakiegoś czasu mogliśmy śledzić wątek Kamila Starskiego (Radosław Krzyżowski), który swoją osobą przewrócił do góry nogami życie Marysi (Małgorzata Pieńkowska). Od niedawna wiadomo, że bohater niespodziewanie umrze, jednak nawet po swojej śmierci będzie miał znaczący wpływ na losy pielęgniarki. Wszystko za sprawą listu, w którym poprosi ją, by za wszelką cenę odnalazła jego nieślubnego syna, spadkobiercę majątku.

Wielkie powroty

Śmierć Starskiego to nie jedyne rewolucje, jakie czekają Mostowiaków. Wątek Artura Skalskiego (Tomasz Ciachorowski) ostatnimi czasy nieco ucichł, jednak teraz powróci ze zdwojoną siłą. Psychopata nie tylko zacznie śledzić Izę (Adriana Kalska), ale również wda się w bliższą relację ze swoją psycholog. Do kraju znów zawita Michał (Paweł Deląg), który zawalczy o serce Joasi (Barbara Kurdej-Szatan).

Do serialu powrócą również bohaterowie, których nie widzieliśmy przez kilka lat. W życiu Chodakowskich pojawi się Tomasz Dedek, który swego czasu był współwłaścicielem hurtowni Krzysztofa Zduńskiego. W „Emce” zagości również Grzegorz Wons, który – nie wykluczone – będzie nowym partnerem Aleksandry Chodakowskiej. Po takich informacjach widzimy, że na telewidzów czeka wiele nieprzewidzianych zwrotów akcji, które mogą wywołać naprawdę skrajne emocje.

źródło: pikio.pl

Share