Mama sprawdza co u śpiącego dziecka i zaczyna nagrywać, gdy w łóżeczku znajduje ich adopcyjnego psa

Dla wielu rodzin, które mają domowego zwierzaka, pojawienie się nowego dziecka może wiele zmieniać. To ekscytujące przedstawić swoje ukochane maleństwo psu lub kotu, ale zawsze towarzyszy temu uczucie niepewności, jak zwierzak zareaguje i jak będzie im się razem żyło.

Zazwyczaj sprawy układają się pomyślnie, ale zawsze trzeba zachować odrobinę ostrożności gdy zostawia się malucha sam na sam ze zwierzakiem.

W przypadku pewnej rodziny pojawienie się dziecka nie było żadnym problemem. Pies adopcyjny stał się największym obrońcą najmłodszej dziewczynki w rodzinie – Addison.

Gdy mama pewnego dnia szuka psa, sama nie może uwierzyć, gdzie go znajduje…

Kristin Leigh Rhynehart sądziła, że jej pies gdzieś uciekł. Kobieta lekko spanikowała, ponieważ pies nigdy wcześniej nie znikał. Nigdzie nie mogła go znaleźć.

.

Kobieta, o której mowa, przygarnęła psa o imieniu Raven ponad dziesięć lat temu. Mama nigdy nie żałowała swojej decyzji. Był świetnym towarzyszem i przyjacielem.

Raven odwdzięczał się rodzinie za ratunek ze schroniska ogromną miłością i wiernością.

Lekka panika

Gdy właścicielka psa położyła swoją najmłodszą córeczkę Addison spać, zaczęła go szukać. Kristin szukała go po całym domu, ale psa nigdzie nie było. Kobieta szukała psa po całym domu, a także na zewnątrz. Zupełnie jakby zapadł się pod ziemię.

Jedyny pokój, którego mama nie sprawdziła, to pokój jej córeczki. Gdy kobieta otworzyła drzwi, aby sprawdzić, czy mała śpi, spotkała ją wielka niespodzianka.

Raven spał pod kocykiem u boku Addison.

Gdy Kristin wchodzi do pokoju, Raven unosi głowę, aby sprawdzić, kto to. Gdy widzi, że nie ma zagrożenia, wraca do drzemki.

.

Kristin mogła się odprężyć. Jej ukochany pies był także świetnym aniołem stróżem.

“Dziesięć lat temu uratowałam tego małego, ale często się zastanawiam… kto tak naprawdę uratował kogo. Ja dałam mu miejsce w domu, ale on dał mi o wiele, wiele więcej” – powiedziała Kristin.

Na całe szczęście kobieta nagrała całą sytuację i podzieliła się nią w sieci. Aktualnie wideo obejrzało już ponad 6 milionów widzów.

.

Zobacz nagranie, a zaraz zrozumiesz dlaczego tak wiele osób postanowiło je obejrzeć.

Psy to najbardziej lojalni towarzysze człowieka. Ta mała dziewczynka jest bardzo szczęśliwa, że ma takiego przyjaciela i obrońcę.

Podziel się tym artykułem z wszystkimi miłośnikami psów jakich znasz!

Źródło: newsner.com

Share