Marta Kaczyńska została przyłapana przez paparazzi podczas wypoczynku na plaży

Marta Kaczyńska została właśnie przyłapana przez paparazzi podczas wypoczynku na plaży. Bratanica prezesa PiS pokazała się w samym bikini.

Marta Kaczyńska często jest krytykowana za swoje zachowanie, jak i teksty, które publikowane są w prasie.

Wpływ na to ma fakt, że bratanica Jarosława Kaczyńskiego często przedstawia się jako orędowniczkę wartości katolickich, w momencie, kiedy sama wyszła za mąż już 3 raz, a jej pierwsza córka została poczęta podczas jej pierwszego małżeństwa z innym mężczyzną.

Oczywiście również inne szczegóły z życia Marty Kaczyńskiej kolą wielu Polaków w oczy, co można zobaczyć, chociażby pod wieloma komentarzami w mediach społecznościowych, gdzie jest bardzo aktywna. Teraz jednak oczy wszystkich zwróciły się na nią z zupełnie innego powodu – zrobiono jej zdjęcia w samym bikini.

Marta Kaczyńska w bikini

Sezon wakacyjny nadal trwa, a to oznacza całe masy ludzi na polskich plażach, którzy chcą wypocząć w promieniach słońca i schłodzić się w wodzie. Nie dziwi więc fakt, że Marta Kaczyńska również postanowiła pojawić się na jednej ze szczecińskich plaż wraz ze swoim mężem oraz synem.

Co więcej, Kaczyńska skupiła na sobie wzrok wielu osób do o koła, a to za sprawą swojej zabójczej wręcz sylwetki. Warto przypomnieć, że sama jeszcze nie tak dawno była w ciąży, ponieważ jej synek przyszedł na świat raptem w zeszłym roku, a ona może się już teraz pochwalić figurą prawdziwej modelki.

Oczywiście Kaczyńska przykuła również uwagę paparazzi, którzy często śledzą ją w trakcie dnia w celu pozyskania zdjęcia, które przyniesie im niemały zysk i w tym przypadku możemy śmiało mówić o prawdziwym strzale w dziesiątkę.

Fotografia momentalnie pojawiła się w Internecie, a pod nim liczne komentarze od internautów, z których znacząca większość jest pod ogromnym, wrażeniem widząc ciało Marty Kaczyńskiej.

– Niezła sztuka i tyle na ten temat – pisze jeden z internautów.

– Marta wygląda super, bo ma wyćwiczone ciało i to po 3 dzieci. Dobry przykład !!!! – czytamy.

– Witam pani Marto, super pani wygląda, gratuluje i miłego wypoczynku życzę – dodaje kolejny internauta.

.

źródło: Radio Zet

Share