Monika Miller: „Zaczęło mnie boleć bardziej” Udział w „Tańcu z gwiazdami” jest zagrożony?

Monika Miller informuje fanów o swoim stanie zdrowia. Wnuczka byłego premiera bierze udział w Tańcu z Gwiazdami, a treningi kosztują ją sporo wysiłku. Nadłamane żebro jest w coraz gorszym stanie, pęknięcie pogłębiło się o 31 milimetrów.

Monika Miller znana jest ze swojej zadziwiającej metamorfozy, zamiłowania do zdrowego trybu życia oraz tatuaży. Pamiętać trzeba też, że jej dziadkiem jest Leszek Miller, były prezes Rady Ministrów i przewodniczący Polskiej Lewicy. Żeby porządnie wystartować swoją wymarzoną karierę piosenkarki, dziewczyna postanowiła wziąć udział w „Tańcu z Gwiazdami”, gdzie na parkiecie jej partnerem jest Jan Kliment. Udział gwiazdy w programie może jednak być zagrożony.

Monika Miller martwi się o nadłamane żebro

Gwiazdę programu „Taniec z Gwiazdami” i jednocześnie początkującą piosenkarkę spotkał ostatnio ogromny pech. Nie od dziś wiadomo, że treningi do show Polsatu potrafią być bardzo męczące i Monika Miller z pewnością nie jest pierwszą gwiazdą, która odniosła podczas nich kontuzję, ale nadłamane żebro to nie żart.

Słaby stan zdrowia zmusza Monikę Miller do noszenia gorsetu, który ma zapobiec dalszemu pogłębianiu się złamania, ale przy ciągłym wysiłku fizycznym ciężko mówić o szansie na rekonwalescencję. Gwiazda jednak się nie poddaje – na swoim profilu na Instagramie oznajmia, że w piątek zaprezentuje swoje umiejętności na parkiecie.

Wnuczka Leszka Millera nie poddaje się łatwo

Monice Miller bardzo zależy na występach w programie Polsatu – to dla niej sposób na wypromowanie siebie i swoich piosenek, oraz zerwanie z łatką osoby, która jest znana z tego, że jest znana. Poświęca więc temu całą swoją energię i na bieżąco informuje fanów między innymi o przebiegu treningów oraz o kulisach show. Jej relacje na Instagramie są prawdziwą kopalnią ciekawostek.

– Muszę brać więcej przeciwbólowych, no a tańczyć nadal będę. Więc żadnych plotek, że rezygnuję, że to koniec. To nieprawda – zwierza się wnuczka Leszka Millera. Można tylko pozazdrościć ambicji oraz mieć nadzieję na to, że treningi nie przyniosą jej trwałego uszczerbku na zdrowiu.

Następny występ Moniki Miller na antenie Polsatu będzie można obejrzeć już w ten piątek (13 września 2019) o godzinie 20:05.

źródło: pikio.pl

Share