Co może być gorsze: „Sylwestrowy strój Rozenek oburzył fanów”

Małgorzata Rozenek od kilku dni jest w Tajlandii, skąd zasypuje swoich fanów zdjęciami w bikini. Również sylwestra spędziła w kostiumie kąpielowym. Oczywiście dodała zdjęcie swojej sylwestrowej „kreacji”. Rozenek pozuje w bikini i w pióropuszu. I to właśnie przez pióropusz została skrytykowana przez internautów.

Małgorzata Rozenek wraz z rodziną zaraz po świętach wyjechała na wakacje. Jak poinformowała kilka dni temu na Instagramie, Majdanowie są w Tajlandii. Pogoda oczywiście sprzyja noszeniu bikini. W takim stroju „Perfekcyjna” spędza każdy dzień na wyjeździe.

Nawet Nowy Rok witała w kostiumie kąpielowym, czym pochwaliła się w sieci. Dodała zdjęcie, na którym siedzi na plaży w bikini i pióropuszu. I właśnie ten element sprawił, że część obserwatorów zamiast złożyć jej życzenia noworoczne, ją skrytykowała.

https://www.instagram.com/p/BsC4SjWh-oL/?utm_source=ig_embed

„Nie rozumiem noszenia pióropusza. Przecież to przywilej tylko dla wodza… Świadczy o szacunku jaki ma – pisał inny internauta”, „Zakładaj, co chcesz, ale nie jak jesteś półnaga” – pisali internauci.

Rozenek nie pozostawiła tych komentarzy bez odpowiedzi. Postanowiła się bronić:

– Nie sądzę, żeby wódz się obraził tylko dlatego, że jakaś Polka z pełnym szacunkiem zakładała pióropusz. Tak samo jak Góral by się nie obraził, gdyby jakiś Indianin założył kierpce. Nie doszukujmy się braku szacunku, tam gdzie go ma. Ja naprawdę mam ogromny szacunek do świata w ogóle – odpisała.

Małgorzata Rozenek w mniej egzotycznej kreacji

„Perfekcyjna”

Rozenek na Gali Ekstraklasy 2017

A co o tym myślisz?

Share