„Myślałam, że nigdy nie powrócę do dobrej formy”: dzięki trzem regułom kobieta straciła na wadze o 70 kilogramów

Kobieta przez pół swojego życia miała olbrzymią nadwagę. W końcu postanowiła wszystko zmienić i wziąć się za siebie. W tym celu wdrożyła trzy zasady, które pomogły jej pozbyć się nadprogramowych kilogramów. Oto one.

Kobieta niegdyś ważyła zawrotne 160 kilogramów. Przez to była wytykana palcami, a także miała problemy zdrowotne. W końcu posłuchała lekarzy i postanowiła pozbyć się swojej olbrzymiej wagi. Schudła 70 kilogramów, a internauci nie mogą nadziwić się, że wygląda teraz tak świetnie. 37-latka jest zupełnie nie do poznania. Jak to zrobiła? Zastosowała te trzy złote zasady.

Kobieta schudła 70 kilogramów. Udało jej się to w trzech krokach

Jak podaje „Pop Sugar”, jeszcze kilka lat temu Amanda Wood ważyła 160 kilogramów. Gdy dzisiaj o tym wspomina sama nie może w to uwierzyć. Postanowiła jednak wziąć się za siebie, aby odmienić swoje życie. Jej transformacja trwała dwa lata, a więc 37-latka gubiła konsekwentnie około trzy kilo miesięcznie. Aby tego dokonać postąpiła według tych trzech kroków.

Zapisała się na siłownię, gdzie pod okiem trenera uczyła się poprawnie wykonywać ćwiczenia. Trener motywował ją także na każdym kroku, aby nie przestawała robić postępów.

Udała się do dietetyka po poradę. Tym samym otrzymała konkretną dietę i specjalny jadłospis. Od teraz Amanda jadła tylko posiłki bogate w białko i z niewielką ilością węglowodanów. Spożywała też o wiele mniejsze porcje, niż miało to miejsce wcześniej. Od tamtej pory do jedzenia zasiadała co około trzy-cztery godziny.

Na koniec pokochała siebie. Bezinteresowna miłość, którą sobie okazuje, poskutkowała tym, że Amanda zaczęła automatycznie o wiele chętniej dbać o siebie, dzięki czemu do dzisiaj skutecznie utrzymuje efekty swojej diety. Zaczęła swój organizm postrzegać jako coś, co jest dla niej bardzo ważne. Obiecała sobie, że już nigdy nie pozwoli samej sobie się tak zapuścić.

Dzisiaj Amanda waży około 90 kilogramów, a to nie koniec jej zmian. Planuje jeszcze schudnąć, co z pewnością uda jej się osiągnąć patrząc po obecnych rezultatach, a także po determinacji i sumienności z jaką podchodzi do ćwiczeń i diety.

Nie da się ukryć, że konsekwencja w dążeniu do celu i przestrzeganie kilku wcześniej wspomnianych założeń okazały się zbawienne. Metamorfoza, jaką przeszła Amanda zapiera dech w piersiach i daje nadzieję innym osobą z nadwagą, że mogą osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

1

Źródło: pikio.pl

Share