Niepublikowane nigdy wcześniej poruszające zdjęcie Księżny Diany

Księżna Diana była kochana przez wszystkich Brytyjczyków, a jej tragiczna śmierć pogrążyła cały świat w rozpaczy. Syn Księżnej, William, opublikował na jednym z portali społecznościowych poruszające zdjęcie, na którym jest też jego tragicznie zmarła matka.

Książę William, opublikował zdjęcie, na którym jest także Księżna Diana. Fotografia pochodzi z czasów dzieciństwa Williama i mocno chwyta za serce. Kate i William postanowili pójść w ślady Meghan i Harry’ego, którzy codziennie dzielą się z fanami swoim życiem. Książę i księżna Cambrige publikują coraz więcej zdjęć, na których zdradzają wiele faktów ze swojego prywatnego życia.

Księżna Diana na wspólnym zdjęciu

Fani książęcej pary są zachwyceni, że ich ulubieńcy zaczęli coraz chętniej dzielić się z nimi informacjami na temat ich życia prywatnego. Instagramowy profil pary śledzi ponad 10 milionów osób, które każdego dnia czekają na nową relację z ich życia. Jedna z ostatnich fotografii zamieszczona na Instagramie Williama i Kate bardzo wzruszyła internautów. Jest na niej również Księżna Diana.

Na Instagramowym profilu Pałacu Kensington pojawiły się zdjęcia z obchodów Dnia służb ratunkowych, znanego również jako 999 Day. Książę William podziękował strażakom, policjantom i służbom medycznym za ich oddanie dla kraju. Największą uwagę internautów zyskało jednak pierwsze zdjęcie.

Fotografia przedstawia małego Harry’ego i Williama, którzy bawią się wspólnie na starym wozie strażackim. W zabawie towarzyszą im również kuzyni, Peter Philips oraz Zara Tindal. Największą uwagę internautów zwróciła jednak osoba stojąca w tle. Jest to Księżna Diana, która troskliwie spogląda na swoje dzieci. Post niezwykle wzruszył internautów, którzy pisali ciepłe słowa pod zdjęciem:

– To zdjęcie jest takie słodkie – skomentował internauta.

– Pierwszy raz widzę zdjęcie Williama i Diany na tym profilu. To bardzo poruszające – zauważył kolejny komentujący.

Zdjęcie ma ponad 215 000 polubień na Instagramie, a kolejne komentarze przybywają. Fotografia nie była wcześniej nigdy publikowana, dlatego tym bardziej jest z chęcią oglądana i komentowana. Trzeba przyznać, że zarówno Harry jak i William wyglądali bardzo uroczo, gdy byli małymi dziećmi.

.

Źródło: pikio.pl

Share