Ogień krytyki! W obronie Agnieszki Kaczorowskiej natychmiast stanął jej mąż!

Agnieszka Kaczorowska (27 l.) została pierwszy raz mamą kilka tygodni temu. Córeczka jest dla niej obecnie całym światem, ale i to nie powstrzymało internautów od złośliwych komentarzy. W obronie tancerki stanął jej mąż.

.

26 lipca 2019 roku świat Agnieszki i jej męża, Macieja, wywrócił się do góry nogami. Para doczekała się swojego pierwszego dziecka, wyczekanej córki.

Emilia od razu skradła ich serca, czego oboje nie ukrywają. Rodzina właśnie wyruszyła w pierwszą podróż w powiększonym o malutką Emilię składzie. Agnieszka z przyjemnością chwali się zdjęciami z tego wyjazdu na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Gwiazda i jej mąż odwiedzili Włochy, gdzie rok temu wzięli romantyczny ślub. Tym razem jednak odwiedzili inny region i zachwycają się cudownymi atrakcjami i pięknem natury.

Aga i Maciej odwiedzili właśnie piękne wodospady Cascate dell’Acqua Fraggia i tancerka postanowiła pochwalić się zdjęciem z tego urokliwego miejsca. Pozowała do zdjęcia trzymając w chuście córeczkę. To właśnie nie spodobało się internautom…

„Pięknie, noszenie w chuście to cudowna bliskość, tylko nie zakładamy pajaców, a spodenki i skarpetki, Polecam zasięgnąć porady, jak się nosi dziecko w chuście. Jaką to dziecko ma pozycję? A jakbyś się przewróciła? A pajacyk? Mówię tu o nóżkach. To nie jest hejt, ale jak widzę te zdjęcia to żal bardzo córeczki, Chusty są niebezpieczne, bo jak się potkniesz i przewrócisz to dziecko główką uderzy w ziemię i będzie nieszczęście, Wszystko bardzo pięknie, ale wędrówka w terenie górskim w klapeczkach z niemowlakiem to zdecydowanie niebezpieczny wybór” – napisała jedna z komentujących.

W obronie żony natychmiast stanął Maciej, odpowiadając na zarzuty fanki:

„Wędrówka trwała całe cztery minuty, ścieżką wyłożoną betonową płytą. Od parkingu pod wodospad. Wychodzenie z dzieckiem na spacer po krzywych polskich chodnikach to też niebezpieczny wybór?”

źródło: pomponik.pl

Share