„Oglądał słynną kreskówkę i płakał”: reakcja psa stała się hitem sieci

„Król Lew” to jedna z tych bajek, przy której dobrze bawią się zarówno dzieci, jak i dorośli. Większość z nich nie kryje również swojego wzruszenia, gdy dochodzi do łamiącej serce sceny śmierci Mufasy.

Jak się okazuje, nie tylko ludzie reagują w ten sposób na tragiczny wątek. Internet obiegło właśnie nagranie, na którym widać psa, który bardzo emocjonalnie zareagował na śmierć bohatera.

„Król Lew” to jeden z klasyków animacji studia Disney. Starsi już teraz widzowie kojarzą tę bajkę z własnego dzieciństwa i chętnie włączają ją swoim dzieciom. Większość z nas reaguje silnym poruszeniem na scenę, w której tragicznie ginie król lwiej skały, Mufasa.

Młody Simba z przerażeniem patrzy na tę scenę i uświadamia sobie, że jego ojciec już nigdy nie wstanie. W tym właśnie momencie w oczach młodszych i dorosłych już widzów kręcą się łzy.

Jak się teraz okazało, ta scena głęboko wzrusza nie tylko ludzi. Internet obiegło nagranie, na którym duży szczeniak rasy pit bull zaczyna… wyć i kulić się pod wpływem emocji. Początkowo jego właściciel ogląda film animowany sam, jednak gdy dochodzi do tragicznej śmierci – nagle na kanapie siada także jego pupil. I nie może oderwać wzruszonych oczu od telewizora.

„Król Lew” wzrusza nie tylko ludzi. Suczka rozpacza na widok śmierci Mufasy

Suczka Luna zaskoczyła tą nietypową reakcją swojego właściciela, który szybko zaczął nagrywać nietypowe zajście.

– Oglądałem Króla Lwa, a Luna zawzięcie się bawiła. Po śmierci Mufasy, ona od razu usiadła się przed telewizorem i z zaciekawieniem obserwowała, co dzieje się dalej.

W pewnej chwili nie mogła powstrzymać swoich emocji. Ona jest jeszcze taka młoda, a już potrafi wykazywać się wysokim poziomem empatii. Psy są niesamowite – wyznał poruszony właściciel Luny.

Niektórzy twierdzą, że zwierzęta nie rozumieją tego, co dzieję się na ekranie telewizora. Inni są przekonani, że psy czy koty nie odczuwają emocji tak, jak dzieje się to w przypadku ludzi. Patrząc na to wideo ciężko się jednak zgodzić. Widać, że suczka bardzo przeżywa obserwowaną scenę i wręcz kuli się ze smutku. Internauci są jednocześnie rozbawieni i wzruszeni reakcją Luny.

– Tytuł najsłodszego nagrania, które widziałam w tym miesiącu, wygrywa właśnie to – czytamy w komentarzu.

– Uwielbiam twojego psa! Słodki szczeniaczek. Widać, że zwierzęta czasem są bardziej empatyczne, niż ludzie… – wyraża swoją opinię kolejny komentujący.

Wzruszający i zabawny film z Luną można obejrzeć poniżej:

Źródło: pikio.pl

Share