Patrycja Markowska i Paweł Deląg. Kiedyś ta dwójka była w sobie zakochana, a teraz będą rywalizować między sobą w programie!

Ameryka Express to jedna z najbardziej popularnych produkcji stacji TVN. Reality show cieszy się ogromną widownią i zainteresowaniem, a to za sprawą gwiazd, które w spartańskich warunkach pokazują swoje prawdziwe oblicze. W nadchodzącym sezonie z pewnością nie zabraknie emocji, a to między innymi dzięki Patrycji Markowskiej i Pawła Deląga. Kiedyś ta dwójka była w sobie zakochana, a teraz będą rywalizować między sobą w programie!

Kolejna odsłona programu Ameryka Express zawita na ekrany TVN dopiero wiosną, jednak zdjęcia do reality-show już wystartowały. Nie znamy jeszcze wszystkich uczestników programu, jednak wiadomo już, że w show zobaczymy m.in Patrycję Markowską i Pawła Deląga. Co ciekawe, będzie to ich pierwsze spotkanie przed kamerą od czasu ich rozstania.

Patrycja Markowska i Paweł Deląg

Patrycja Markowska i Paweł Deląg byli parą ponad 15 lat temu. Piosenkarka miała zaledwie 22 lata i dopiero zaczynała karierę, za to Deląg po roli w Quo Vadis był bożyszczem nastolatek. Para nie kryła się ze swoim uczuciem przed mediami, chętnie razem pojawiali się na imprezach branżowych, na których nie szczędzili sobie czułości.

.

Mimo że zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, ich uczucie nie przetrwało próby czasu. Mówiło się, że piosenkarka chciała wyjść za mąż i założyć rodzinę, a aktor bał się stabilizacji. Patrycja Markowska i Paweł Deląg rozstali się po kilkunastu miesiącach, jednak zrobili to z wielką klasą. Nadal mają dobre relacje i nie chowają wobec siebie żadnej urazy.

.

– Doszliśmy do wniosku, że jeśli będziemy dłużej razem, to się pozabijamy. Zrobimy sobie emocjonalną krzywdę. Skończyliśmy związek w momencie, kiedy zachowaliśmy dla siebie jeszcze dużo dobrych uczuć. Takie rozstanie jest trudne, ale dobre, z klasą. Dzięki temu nadal się przyjaźnimy, chodzimy na piwo, tańczymy, nawet flirtujemy – cytuje aktora serwis Pomponik.

Patrycja Markowska w Ameryka Express

Plotkuje się, że wśród uczestników najnowszej edycji programu Ameryka Express pojawią się byli kochankowie, czyli Patrycja Markowska i Paweł Deląg. W przypadku piosenkarki pojawiły się problemy z dobraniem osoby towarzyszącej. Ojciec gwiazdy, Grzegorz Markowski nie zgodził się na udział w show, podobnie, jak jej mąż.

– Jacek ma zaplanowane spektakle, dni zdjęciowe w serialach. Poza tym nie chciał zostawiać syna samego. Obawiał się też, że ich prywatność zbyt mocno zostanie wystawiona na światło dzienne – tłumaczył znajomy pary w rozmowie z Dobrym tygodniem.

Myślicie, że mąż Patrycji Markowskiej będzie miał powody do zazdrości?

.

źródło: lelum.pl

Share