Pawłowicz postanowiła powyzywać swoich przeciwników, wytykając im nadprogramowe kilogramy.

Gorączka przedwyborcza trwa i dopadła Krystynę Pawłowicz. Mimo że do Sejmu w tym roku krewka posłanka Prawa i Sprawiedliwości nie wystartuje, nie opiera się pokusie dosadnego komentowania sytuacji politycznej. Ostatnio jednak polityk wpadła w prawdziwy szał, twierdząc, że wynik 50 proc. poparcia dla ugrupowania Jarosława Kaczyńskiego to zbyt mało. Przy okazji postanowiła powyzywać swoich przeciwników, wytykając im choćby nadprogramowe kilogramy.

.

Posłanka Pawłowicz przyzwyczaiła nas do nieprzewidywalnych, często wręcz skrajnych zachowań. Wiadomo, że dla tych, którzy zaszli jej za skórę nie ma żadnej litości. Teraz, im bliżej do październikowych, tym bardziej polityk się uaktywnia, zamiast zacząć myśleć o spokojnej emeryturze. Aktywność ma miejsce w jej ulubionych mediach społecznościowych. – 13 października -jedyna i ostatnia historyczna okazja, by w końcu wyrwać Polskę z niemocy, by zerwać z jej postkolonialnym traktowaniem, by to Polacy stali się wreszcie jej rzeczywistymi gospodarzami Na 13 października musi być więc historyczna mobilizacja, też dla zmiany konstytucji. Albo Polska,albo… – postraszyła na Twitterze.

Ale to była zaledwie zapowiedź dzikiego szału, w który wkrótce potem wpadła. – 40-45% poparcia w sondażach dla PIS to ciągle za mało – pouczyła. Dlaczego? Bo Pawłowicz uważa, że ugrupowanie rządzące musi zdobyć większość konstytucyjną, by móc zmienić ustawę zasadniczą. – Przeciwnicy reform i odbudowy Polski mają razem 55-60%. Czy naprawdę „rządzić” mają ci co „nie świrują”? – napisała. A potem zaczęło się obrażanie. – Wyborcy ! Myślcie, bo u wrót „ruda gruba”, Kasprzak, wulgarni SilniRazem ze swoją PO, Lubnauer, Hartmann, Lis, Michnik – obruszyła się.

Kim jest „ruda gruba”? Tego Pawłowicz wprost nie przyznała. Mianem „rudej” zaś od dawna określa jedną z aktywistek Obywateli RP. Zaczęła ją tak prześmiewczo nazywać, gdy została ona spoliczkowana podczas uroczystości z okazji Dnia Weterana na pl. Piłsudskiego w Warszawie przez pełnomocniczkę wojewody dolnośląskiego. Owa „ruda” znana jest również z wielu demonstracji antyrządowych.

źródło: se.pl

Share