Pies zazwyczaj nie zaskakuje swoim wyglądem. Ale nie tym razem, po prostu spójrz

Pies zazwyczaj wygląda bardzo podobnie gdy stoi i siedzi. Te dwa czworonogi z pozoru niczym się nie wyróżniają na tle innych. Wszystko się zmienia, gdy stoją – wtedy ich widok odbiera mowę.

Pies zazwyczaj nie zaskakuje swoim wyglądem. Może być słodki lub groźny, ale zazwyczaj nikt nie spodziewa się zaskoczenia, gdy siedzący czworonóg nagle wstaje.

To właśnie sprawia, że te zwierzaki są wyjątkowe. Nikt nie może przewidzieć ich wyglądu, bo pozornie wyglądają na zwyczajne, kudłate czworonogi. Dopiero kiedy widzi się, jak stają na wszystkich łapach, szczęka opada.

Pies był marzeniem tej pary

Joshua i Bee Fisher są szczęśliwym małżeństwem. Mają troje dzieci i mieszkają w dużym domu. Mimo to czuli, że do pełni szczęścia czegoś im brakuje. Chcieli mieć psa.

Postanowili poszukać odpowiedniej rasy, która jest łagodna, a do tego lubi ludzi. Nie musieli długo szukać – szybko natknęli się na psy nowofundlandzkie, które znane są ze swojego przyjaznego usposobienia. Wzięli od razu dwa.

Para nie spodziewała się jednak, że czworonogi będą aż tak imponujące. Nie widać tego nie pierwszy rzut oka, bowiem gdy czworonogi siedzą, wyglądają zupełnie zwyczajnie. Jednak za każdym razem, gdy wstają, zadziwiają nawet swoich opiekunów. Zmiana jest tak diametralna, że małżeństwo postanowiło nagrać ten wyjątkowy moment i zamieścić go w sieci.

Te zwierzaki zdumiewają swoim wyglądem

Ralphie i Boss to wzorowi przedstawiciele swojej rasy. Mają bujne futro, są wyjątkowo towarzyskie i przyjazne. Imponują też wagą: jeden z nich waży 56, a drugi 79 kilogramów. Gdy psiaki siedzą, ich ogrom jest niezauważalny. Można wręcz powiedzieć, że wyglądają dość zwyczajnie. Dopiero kiedy widzi się je w pełnej krasie, można docenić kolosalny rozmiar pupili Fisherów.

Każdy pies ma rozmiar niemal dorosłego człowieka, a Joshua wygląda przy nich dosyć drobno. Przy takiej ilości futra faktycznie można poczuć się mizernie.

Giganty są zachwycające i zapewne większość osób, które zobaczy je po raz pierwszy, długo nie zapomni widoku tych dwóch psów. Niektórzy boją się tak dużych zwierząt, jednak te należące do Bee i jej męża są wyjątkowo łagodne.

Źródło: Youtube

Share