PiS wyśmiewa na stronie internetowej nowy projekt, który bezpośrednio uderza w opozycję. Dlaczego to robią?

Prawo i Sprawiedliwość nie będzie stosowało w czasie kampanii wyborczej taryfy ulgowej. Już wystartował nowy projekt, który bezpośrednio uderza w opozycję. PiS wyśmiewa na stronie internetowej program KO.

Prawo i Sprawiedliwość czuje się przed jesiennymi wyborami do Sejmu i Senatu bardzo pewne siebie, a pewność tę jeszcze podbudowało zwycięstwo w głosowaniu do Parlamentu Europejskiego.

Jednak nikt w partii rządzącej nie ma zamiaru popełnić błędu Platformy Obywatelskiej sprzed kilku lat i osiąść na laurach. Wiadomo, że taryfy ulgowej nie będzie – politycy PiS nie będą siedzieć bezczynnie w fotelach i czekać na wieczór wyborczy.

Szykuje się walka o każdy głos – na jej pierwszym etapie Prawo i Sprawiedliwość uderza w opozycję, wyśmiewając jej program.

Prawo i Sprawiedliwość rozpoczyna wyborczą walkę. Prześmiewcza strona

W ostatnim czasie mocno o głosy zabiegają politycy opozycji. Głośno było o wizycie Bartosza Arłukowicza w Węgrowie i spotkaniu z panem Andrzejem, które w interpretacji polityków PiS urosło do rangi skandalu.

To tylko przykład tego, jak uważnie będą obserwowane kampanijne poczynania opozycji i jak bardzo wytykane będą wszystkie błędy. Do tego celu przeznaczono zresztą specjalne miejsce w internecie.

Prawo i Sprawiedliwość pochwaliło się na Twitterze swoim nowym projektem – stroną internetową, która ma wyśmiewać działania Platformy Obywatelskiej. Jednym z elementów designu witryny jest prześmiewcza przeróbka logo PO – charakterystyczna pomarańczowa Polska pokazuje w tej wersji język.

„Prawdziwe forum programowe Koalicji Obywatelskiej” – jak nazywa się strona – przypomina dawne wypowiedzi polityków opozycji, które mają dyskryminować szczerość nowych założeń programowych partii.

– Wiemy z doświadczenia, że niezależnie od tego, co Platforma obieca, zrobi coś odwrotnego. Tak było na przykład z podwyższeniem wieku emerytalnego.

Politycy opozycji co chwilę zdradzają swoje prawdziwe intencje; redukcji 500+, końca podwyżek płacy minimalnej itp. Ważne jest, by Polacy to wiedzieli – powiedziała w rozmowie z portalem WP osoba ze sztabu PiS.

Prześmiewcza strona to oczywiście nie wszystkie plany PiS-u na walkę podczas kampanii. Partia rządząca rusza w Polskę.

W planach jest seria letnich pikników, spotkań z obywatelami. Ma w nich brać udział także sam Jarosław Kaczyński. Jego obecność zapowiadana jest na pierwszym z pikników, który odbędzie się w miejscowości Kuczki-Kolonia.

– Rozmowy z Polakami, słuchanie ludzi to zawsze była najmocniejsza strona PiS – wyjaśnia WP członek sztabu.

Na sobotę zaś Prawo i Sprawiedliwość planuje prezentację 41 jedynek na listach wyborczych.

Źródło: Twitter/ @pisorgpl

Share